Láskavé včely, včely v útoku v této návykové hře pro iPhone

Láskavé včely pro iPhone

Dá se říci, že logické hry jsou v App Storu velmi známé a obzvláště běžné, zvláště když si chceme zahrát rychlou hru na ulici nebo jen počkat na autobus. Kromě toho pěkná návyková hra Obvykle očekáváme dobrou grafiku, a pokud ji doprovází zvuk, může vás na dlouhou dobu připojit. Odvažujete se to zkusit Lakomé včely?

Stingy Bees je hra pro iPhone má velmi zvláštní postavu a to vám umožní začít včelu se spoustou zábavných scénářů. Včely vašich přátel byly uvězněny a vy budete muset všechny zachránit, pokud chcete projít úrovní.

Jak hraješ?

Jste včela a vaši přátelé byli uvězněni masožravými rostlinami. Váš úkol je relativně jednoduchý, musíte se pokusit je všechny zachránit. Chcete-li to provést, musíte postupovat prakem ve tvaru úlu, abyste se pokusili sestřelit všechny rostliny s včelami uvnitř. Zpočátku se to může zdát jako hračka, ale nepodceňujte hádanky. Každá úroveň vyžaduje novou strategii, protože pro každou vrhnutou včelu musíte uložit alespoň jednu, jinak budete muset začít znovu, vaše munice závisí na tom.

miser-bees-iphone-app-store-1

Řízení

Bude to jednoduchý úkol pohybovat včelami po obrazovce. Musíte jen zatlačit prstem na úl ve tvaru koule, spustit včelu na misi a uvolnit ji, když si myslíte, že jste připraveni. Dobrá věc je, že několik bodů pylu vám umožní vidět cestu, po které se včela vydá, stejně jako znát rychlost, kterou bude včela následovat, což v mnoha případech výrazně usnadní práci. Velmi můžete použít některé posilovače velmi efektivní. Nejdůležitější je zachránit všechny včely!

miser-bees-iphone-app-store-2

Vývojáři

Zbraně, které můžete během hry použít, se nezaměřují pouze na včely, které hodíte, ale můžete také použít některé posilovače. Ty se objevují na levé straně obrazovky a můžete je používat od začátku hry, dokud včely neskončí. Spravujte je moudře, abyste mohli překonat úroveň, kterou nemůžete projít. „BOosterMísta, která můžete použít:

  • Špičatá včela– Zastřelte tuto malou, ale smrtící zbraň a klepnutím na obrazovku, pokud chcete, aby odhodil všechny hroty, pokud to uděláte správně, zabijete několik nepřátel.
  • Fire Bee– Tato včela zapálí všechny včely, které hodíte od začátku epizody, dokud vám nedojde munice.
  • Včelí sonar: Měli byste si pamatovat, že když zastřelíte tuto včelu, budete ovládat silný sonar, který způsobí velké zničení, když se znovu dotknete obrazovky.
  • Brýle: údajně zlepšuje zrak včel a činí je přesnějšími.

miser-bees-iphone-app-store-3

Naše oblíbené věci o lakomých včelách

  • Tato hra je velmi příjemná kombinuje fyziku pohybu se strategií hlavolamů a hlavolamů najdete na všech úrovních.
  • Včely jsou velmi rozmanité a můžete použít jedny z nejjednodušších nebo vysoce vyladěných, které dosahují mnohem vyšších rychlostí.
  • Vylepšení jsou skvělá a umožní vám překonat úroveň, kterou držíte za sebou, dříve nebo později je začnete používat.

Naše nejméně oblíbená věc o lakomých včelách

  • Spouštění vyžaduje určitou praxi, někdy je nepohodlné střílet, zejména kvůli uspořádání hlavně na malé obrazovce iPhone.
  • Ještě musíme najít skutečný talent brýlí, doufáme, že to zjistíme co nejdříve.
  • Chyběla nám verze hry pro iPad.

Stáhněte si lakomé včely pro iPhone