Legends of Runeterra – Legends of Runeterra Rising Tides Expansion – All…

Plná verze hry Legends of Runeterra brzy dorazí se zbrusu novou sadou karet Rising Tides. Všechny informace, které potřebujete, včetně nových šampionů a regionů.

V aktualizaci Rising Tides přichází celé území spolu se sadou nových šampionů. Do tohoto praktického průvodce jsme zahrnuli vše, co potřebujete vědět.

Rozšíření Legends of Runeterra Rising Tides: vše, co potřebujete vědět

O hře Rising Tides je spousta informací, takže mezi jednotlivými epizodami můžete přejít na navigaci níže.

Kdy je vydáno?

Nové rozšíření Rising Tides si budete moci zahrát na PC v úterý 28. dubna 2020 v 10:00 PT (18:00 britského času). Chcete-li hrát na mobilních zařízeních, budete muset počkat do čtvrtka 30. dubna 2020 ve stejnou dobu. Máme všechny informace, které potřebujete ke spuštění hry Legends of Runeterra, pokud ji potřebujete.

Noví šampioni

11 šampionů přichází do Legends of Runeterra s expanzemi Rising Tides: 5 pro Bilgewater a jeden pro každé z dostupných území. Níže je to, co jsme dosud věděli:

Miss Fortune – BilgewaterFizz – BilgewaterGangplank – Bilgewater Twisted Destiny – BilgewaterNautilus – BilgewaterSwain – NoxusQuinn – DemaciaMaokai – Shadow IslesVi – Piltover a ZaunLee Sin – IoniaSejuani – Freljord

Nové území – stojaté vody

Bilgewater je první region, který byl nedávno přidán do Legends of Runeterra. Má velmi námořní téma a přináší s sebou spoustu nových klíčových slov, která si můžete přečíst níže.

Můžete porazit své nepřátele bombami, hrubými chybami a mořskými příšerami vypleněním hlubin při hledání ukradených předmětů. New Territory dostává 5 nových šampionů: Miss Fortune, Fizz, Gangplank, Nautilus a Twisted Fate. Jsme nadšení, když vidíme, jak tyto formují komoditu během sezóny kořisti.

Nová klíčová slova

S přidáním Loot Season a Bilgewater do hry se přidávají nová klíčová slova. V plné verzi hry Legends of Runeterra byste měli zvážit:

Hluboký – Váš balíček je hluboký, když vám dojde posledních 15 karet. Mořské příšery získají +3 / + 3 v hlubinách vašeho balíčku a umožní vám brutální úpravy, pokud se můžete dostat do tohoto bodu ve hře. Předběhnutí – Toto je hlavní způsob, jak jít hluboko. z vaší paluby. Vhazování odhodí sadu karet jiných než šampionů z vašeho balíčku a přiblíží vás hloubkám. Kořist: Pokud v tomto kole hrajete po zasažení nepřátelského Nexusu, karta aktivuje schopnost Kořist. Bilgewater bude mít šanci nepříteli Nexus způsobit velké poškození žetonů a pro tyto balíčky bude snadné spustit kořist. Attune – „Při vyvolání doplňte 1 manové kouzlo“. Toto je malý efekt, který vám umožní v kole nasbírat mnohem více odvahy nebo naplnit vaši manu kouzly na později. Zranitelný: Zranitelný způsobí, že jednotka bude náchylná k napadení nepřítelem, i když to není nepřítelův vyzyvatel. Scout: Připravte svůj útok, když skautské jednotky zaútočí poprvé. Další útočnou minci můžete získat, pouze když zasáhnete skauty, což celé vaší desce umožní sledovat větší poškození a dvakrát zaútočit v kole.

Důležitější průvodce Legends of Runeterra:

Nová kosmetika

Nové desky a chrániče lze zakoupit v sekci hry Zákaznický obchod. Kromě níže zobrazeného řídicího panelu Slaughter Docks budete moci odemknout některé nové Guardians a emoty.

Powder Monkey je výbušná bomba opičí opice, která po kliknutí exploduje, což při hraní způsobí všechny možné neplechy. Baley je roztomilý pes s mírně propíchnutým obličejem. Strašidelné věci

Můžete také odemknout spoustu nových záda karet pro každé území. Lze je odemknout prostřednictvím Territory Rewards. Můžete si také zakoupit následující nová záda karet s motivem Championa po 490 zlatých:

Loose Ball – The Unforgiven Jinx – Yasuo Demacia’s Power Themed – Garen Themed

Přihlašovací ocenění

Při přihlášení ke spuštění hry Legends of Runeterra získáte různé bonusové položky. Kromě toho Moon Guardian Poro Chcete-li se přihlásit do Legends of Runeterra Před 7. květnemOdměny dostanete, když se během týdne spuštění několikrát přihlásíte. Tady můžete získat odměny za přihlášení v prvním týdnu:

Den 1 – 1 x Kapsle Den 2 – 1 x Discovery Token Den 3 – 1 x Zlatá truhla Den 4 – 1 x Velitel Ledros, 2 x Ferocity Den 5 – 1 x Šamponová kapsle Den 6 – 1 x Platinová truhla 7. den: 2 x Ashe, 1 x Rimetusk Shaman, 1 x Icy Yeti, 2 x Icevale Archer, 2 x Shatter. Navíc startovací balíček: Podle těchto karet bude do vaší sbírky přidán „Freeze and Decay“ – pokud je některá z těchto karet zkopírována, místo toho dostanete Díly. Další informace najdete na stránce Legends of Runeterra Progress.