LEGO Marvel Super Heroes, nejnovější od Warner Bros pro iOS

Marvel-1

Milovníci LEGO, filmy a videohry mají štěstí, protože Warner Bros vydal další ze svých úžasných her založených na slavných kusových hrách, tentokrát inspirovaných superhrdiny Marvel. LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril je nová hra, kterou si nyní můžeme stáhnout z App Store. Univerzální verze kompatibilní s iPhone a iPada díky tomu se ti, kdo si ho stáhnou, budou bavit jako děti.

Záleží na historii? V tomto případě ne tolik, ale Jsem si jistý, že můžete vydržet úvod do hry. Jak by to mohlo být jinak, hra je plná videí s postavami Marvel a jejich odpovídajícími darebáky a vypráví celý příběh od úvodu ke každé změně scény. Vidět Iron Mana létat s jeho charakteristickými špatnými vtipy nebo říkat Spidermana kvízem následujícího dne nebo dávat pokyny týmu Fury SHIELD, to jsou jen některé z animací, které v celé hře najdeme.

Marvel-6

Je zřejmé, že tito Marvel Super Heroes nejsou poháněni pouze animacemi. Tato hra je velmi zábavná s velmi jednoduchým ovládáním Vyberte si mezi klasičtějším ovládáním s typickým ovladačem nebo „pokročilejšími“ pomocí gest na obrazovce. Počínaje Hulkem jako první postavou budete řídit různé týmy superhrdinů, které si mohou vybrat společníky z postav, které odemknete. Spider-Man, Iron Man, Wolverine, Fantastic 4, Hawkeye, Hulk, Cyclops … celkem tedy až 91 postav a 45 různých misí. Jak vidíte, hodiny zábavy jsou zaručeny.

Tato hra je stejně zábavná jako mnoho her s figurkami LEGO jako hrdinové v App Storu. Je dokonale přizpůsoben obrazovce našich zařízení a přestože se těší i na iPhonu, jeho použití na iPadu je opravdovým luxusem. Je zřejmé, že jsou k dispozici integrované nákupy, ale nikdy nebrání vývoji hry, bez nich se bez problémů obejdou. Cena hry samozřejmě není levná: 4,49 €. Nepochybně to stojí za to.

Aplikace již není k dispozici v App Store