LEGO Star Wars Battles bude pro Android k dispozici v roce 2020

LEGO Star Wars Battle

Poslední film Star Wars se do kin dostane na konci roku 2019. Proto chtějí Warner Bros, LEGO a Lucasfilm v roce 2020 uvést na trh novou franšízu. Tento titul bude pojmenován. LEGO Star Wars Battles je speciálně navržen pro mobilní zařízení. Pokud se chcete o této nové hře dozvědět více, nemůžete přestat číst tento článek.

LEGO Star Wars Battles přichází na mobil příští rok

LEGO Star Wars Battles oznámené oficiálním webem Star Wars, a očekává se střední světlo v roce 2020. Jak je vysvětleno na webu, LEGO Star Wars Battles, „Spojuje konkurenční boj, shromažďování postav a stavění věží s klasickým šarmem a humorem LEGO.“ Nepochybně něco, co vzrušuje všechny fanoušky této série.

V této hře Můžete sbírat a spravovat armádu postav LEGO Star Wars v bitvách PVP v reálném čase. Tyto bitvy se budou odehrávat na ikonických místech ze všech filmů, například na tropické planetě Scarif. Bude také obsahovat některé známé postavy, které všichni známe a milujeme, například Darth Vader a Luke Skywalker.

Co dalšího víme o LEGO Star Wars Battles?

LEGO Star Wars Battle vychází v roce 2020

S tímto titulem musí hráči stavět věže LEGO co nejstrategičtěji, aby mohli bojovat, bránit a dokonce dobývat území na bojišti. Nezáleží na tom, co děláte Musíte být připraveni zaútočit a dobýt území svých nepřátel. Nakonec ve válce není nic spravedlivého.

Ale pokud jste více sběratel než bojovník, budete rádi, že budete vědět, že k rovnosti dojde. 40 různých postav, které můžete sbírat. Každý z těchto znaků lze aktualizovat a přizpůsobit podle vašich preferencí. A nyní můžete odpovědět na starou otázku, zda Yoda zvítězí v boji s Darth Vaderem.

Do bitev LEGO Star Wars Battles zbývá ještě pár měsíců, ale tisíce fanoušků LEGO a Star Wars po celém světě si ji už chtějí zahrát. Takto se valíme.