Leisure Suit Larry je nyní k dispozici pro Android, klasika je zpět!

volný oblek Larry

Máte rádi adventury? Pravděpodobně jste hráli Leisure Suit Larry. Mluvíme o neuctivé, zábavné klasice, která dělá rozdíl mezi těmito typy her. A tentokrát se to ukázalo Leisure Suit Larry je nyní k dispozici pro Android. Čtěte dál a objevte každý detail!

Leisure Suit Larry: je název s příběhem Wet Dreams Don’t Dry. kyselý humor a dospělý. Je to nepochybně hra, která vám umožní strávit hodiny zábavy před obrazovkou vašeho mobilního telefonu.

Toto je Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry

Ačkoli má hra realističtější grafiku, stále zachovávejte klasický kreslený styl. Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry vás samozřejmě požádá, abyste odpověděli na 5 otázek, abyste potvrdili, že jste dost staří. Po absolvování filtru se můžete připojit k tomuto grafickému dobrodružství ze svého Androidu.

Příběh začíná Larrym Lafferem. Objevuje se ve sklepě, aniž by věděla, jak se tam dostala nebo kdo ji vzal.. Jak by se dalo očekávat, jelikož jsme v technologickém věku, existuje možnost, že protagonista bude používat smartphony a sociální sítě. Jako by to nestačilo, používá také Timber, verzi Tinderu, kterou Larry používá pro flirtování ve hře.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry má spoustu hlavolamů, které musíte vyřešit, abyste mohli postupovat. Taky, Kyselé a velmi vtipné dialogy, díky nimž se budete hodně smát.

Pokud jste měli rádi klasické adventury, rádi si tuto hru zahrajete na svém zařízení Android. Ačkoli je cena 14,99 EUR, můžete si stáhnout bezplatnou zkušební verzi, kterou najdete. Odhalte první hádanky hry, aniž byste utratili desetník. Víme, že to není levné, ale je to investice, kterou si fanoušci těchto her zamilují.

Chcete si zahrát Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry? Poté stiskněte tlačítko níže, abyste si mohli stáhnout bezplatnou zkušební verzi z Obchodu Google Play. Oko, Musíte být starší 16 let Aby bylo možné stahovat do mobilního telefonu.