Lenovo K5 Pro přichází s téměř 6palcovým FHD displejem, SD 636 a 4050 mAh. Poznejte svou perfektní cenu

Nový Lenovo K5 Pro Přijíždíme k doplnění možností známé značky K5 a uvedení na asijský trh s novými modely K5S a S5 Pro. K5 Pro nám přináší velmi dobrou úroveň funkcí a bez dalších podrobností jdeme do detailů …

Vlastnosti Lenovo K5 Pro

Budeme vědět Vlastnosti Lenovo K5 Pro:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Lenovo K5 Pro široký, velkorysý Úhlopříčka 5,99 palce a jeden Poměr stran 18: 9. Jeho funkční vlastnosti jsou také na dobré úrovni. Tohle je IPS LCD panel s Rozlišení Full HD + 2160 x 1080 pixelů. Terminál má tloušťku pouze 7,98 mm, díky čemuž je extrémně tenký vůči současným trendům a je dodáván v černé a zlaté prezentaci.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál je napájen osmijádrovým procesorem Qualcomm. Snapdragon 636 Dělá to s grafickou kartou Adreno 509, která běží na 1,8 GHz a může pracovat na maximální frekvenci 2,2 GHz. Paměť Lenovo K5 Pro přichází s 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště Lze jej rozšířit až na 256 GB pomocí karty microSD. Má také výkonnější verzi. 6 GB RAM a 128 GB ROM. Operační systém integrovaný do hardwaru, Android 8.1 Oreo pod přizpůsobením ZUI 5.0.

Buben

baterie lenovo k5 pro Je vyroben z lithiových polymerů (Li Po). Štědrý Kapacita 4050mAh. Tato baterie má technologii rychlého nabíjení.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, máme celkem čtyři fotoaparáty. Hlavní fotoaparát Lenovo K5 Pro double. Tady je 16 MP snímač (clona objektivu f2.0) + 5 MP. Mezi funkce, které nabízí, patří efekt rozostření nebo bokeh poskytovaný druhým snímačem; noční scéna, HDR a profesionální režim. Citace přední fotoaparát, také se snímačem 16 MP + 5 MPposkytuje nám perfektní selfie. Skvělý!

Spojení

Přenos dat na úrovni 4G LTE mezi možnostmi připojení, Dvoupásmová AC wifiGPS, AGPS a GLONASS navigace a Bluetooth 5.0. My máme Port USB typu C 2.03,5 mm audio jack, Dual SIM Standby Nano SIM slot a zadní snímač otisků prstů.

Lenovo K5 Pro.  FunkceLenovo K5 Pro. Funkce

Cena Lenovo K5 Pro

JE Cena Lenovo K5 Pro bude záviset na verzi paměti. Bude to ekvivalent přibližně 125 eur za 4 GB RAM + 64 GB ROM. Verze 6 GB + 64 GB bude stát přibližně 137 EUR, zatímco verze 6 GB + 128 GB bude stát přibližně 162 EUR. Jedná se o ekvivalentní ceny pro asijský trh, zejména pro Čínu, která v současné době nabízí předprodej. K5 Pro se začne prodávat 25. října.

Výsledky a názory na Lenovo K5 Pro

Lenovo K5 Pro Jedná se o terminál střední třídy, který nabízí vynikající poměr ceny a výkonu a je především schválen slavnou značkou. Přestože je v zásadě uveden na asijský trh, stojí za zmínku, že je to rozhodně terminál, se kterým je třeba počítat.

Oficiální stránka Lenovo.