Lenovo uvádí na trh nové generace tabletů Android

Lenovo je nejnovější generací současnosti Tablety Android. Jelikož je v nabídce poměrně málo tabletů, začneme o nich mluvit.

Lenovo Tab P10Lenovo Tab P10

Specifikace Lenovo Tab E7 / E8 / E10 / M10 / P10

Jako vždy začneme tím, že si s vámi promluvíme na začátku, nové Lenovo Tab E7Nejzákladnější z tabletů, které dnes Lenovo představilo.

Lenovo Tab E7 Jedná se o 7palcový tablet s 10,33mm rámečkem, který je dodáván s operačním systémem Android Oreo Go Edition. Má baterii, která zaručuje až 5 hodin (přehrávání videa) autonomie.

Lenovo Tab E7 Bude k dispozici od září 2018 za 79 eur.

Další krok, Lenovo Tab E8 tablet, který umožňuje vytváření více profilů, rozhraní a má strukturu o tloušťce 8,9 mm.

Jak název napovídá, jedná se o 8palcový tablet se špičkovým zvukovým systémem. Dolby Atmos. Brzy bude k dispozici za 119 eur.

Už jsme se dostali do segmentu 10palcových tabletů, kde nám Lenovo nabízí několik alternativ.

Na jedné straně máme nový Lenovo Tab E10je 10palcový tablet, který integruje HD displej, dva přední reproduktory s technologií Dolby Atmos, procesor Qualcomm Snapdragon 210, 5MP zadní fotoaparát a přední fotoaparát s 2MP senzorem.

Lenovo Tab E10 Do obchodů dorazí v listopadu s cenou od 129 eur.

Další z 10palcových tabletů, které dnes Lenovo nabízí, je nový Lenovo Tab M10. 10,1palcový tablet vybavený displejem Full HD, osmijádrovým procesorem Snapdragon 1,8 GHz a zvukovou technologií Dolby Atmos. Lenovo Tab M10 Bude k dispozici za 199 EUR v listopadu.

Konečně máme nový Lenovo Tab P10Tablet, který vyniká svou hmotností, váží pouhých 440 gramů a má profil pouhých 7 mm, obsahuje čtyři zvukové reproduktory, které využívají zvukový potenciál, který nabízí technologie Dolby Atmos.

Tento tablet je vybaven 8 MP zadním fotoaparátem s automatickým ostřením, 5 MP předním fotoaparátem a snímačem otisků prstů.

Lenovo Tab P10 Bude k dispozici od října za cenu začínající na 269 eurech.

Prostřednictvím: Lenovo

Zdravím z hloubky bytů.