Lenovo Yoga C930, nový notebook Lenovo 2 v 1

Španělsko, Lenovo Yoga C930je jedním z nejnovějších startů firmy v oboru Notebooky 2 v 1. Tento notebook má aktivní pero, které lze nainstalovat na samotný Yoga C930.

Lenovo Yoga C930Lenovo Yoga C930

Naučme se nyní něco hlubšího, to je vše Notebook Lenovo Yoga C930.

Vlastnosti Lenovo Yoga C930

Lenovo Yoga C930 je jedním z těchto notebooků typu dva v jednom, což znamená, že jej lze použít jako notebook i tablet. Rotující soundbar s technologií Dolby Atmos, reproduktorovým systémem a mikrofony umožňují Cortaně a Alexě rozpoznávat hlasové příkazy uživatelů, i když jsou hlasoví asistenti v režimu spánku.

Lenovo Yoga C930 je 13,9palcový notebook s baterií, která zaručuje až 14,5 hodiny autonomie při nabíjení; Kromě nejpozoruhodnějších funkcí má aktivní pero (pero, které lze použít jako ukazatel). a systém zadávání dat) lze stáhnout do fyzické podpory. Na úrovni procesoru můžeme najít konfigurace s procesory Intel Core i7 8. generace.

Kromě používání Windows 10 je tento systém k dispozici v možnostech SSD do 1 TB, je dodáván s až 16 GB paměti DDR4, má čtečku otisků prstů (volitelně). Na úrovni propojení jsou dva porty USB-C, USB-3.1, kombinovaný zvukový port a webová kamera s ochranou soukromí TrueBlock.

Dostupnost a ceny Lenovo Yoga C930

Lenovo Yoga C930 je nyní k dispozici ve Španělsku. Příbuzný Cena Lenovo Yoga C930 Doporučená cena je 1999 eur.

Co si myslíte o novém notebooku Lenovo 2 v 1? Plánujete si o Vánocích koupit notebook? Těšíme se na vaši zpětnou vazbu v komentářích.

Prostřednictvím: Lenovo

Zdravím z hloubky bytů.