Lenovo Z6 Pro se snaží konkurovat Xiaomi Mi 9

Ačkoli vám název Lenovo nemusí znít povědomě v oblasti smartphonů, nepochybujeme, že nám tato společnost přinese skvělé věci. Jsou primárně zodpovědní za notebooky s vynikajícím výkonem a na druhou stranu mají pod záštitou značku Motorola. Za pár dní, zejména 23. dubna, se dočkáme uvedení nového smartphonu od této společnosti, Lenovo Z6 Pro.

Pro mnohé je možná nejzajímavější, že Lenovo chce konkurovat jiným gigantům v tomto odvětví. Speciální Lenovo Z6 Pro bude tvrzením Lenovo, že bude bojovat proti Xiaomi Mi 9.

Jak víte, pokud si nás přečtete 23. dubna, uvidíme mezi námi nové smartphony. Na jedné straně budeme mít Meizu 16 a na druhé tuto novou vlajkovou loď Lenovo. Podle zdroje, ze kterého tyto informace začaly, se model Lenovo Z6 Pro umístí jako konkurent Xiaomi Mi 9. Riziko je tedy vysoké, pokud chce Lenovo kousnout část dortu, který Xiaomi s tímto terminálem má.

Zástupce čínské společnosti Lenovo potvrdil, že interní testy zařízení, které proběhly během měsíce, byly úspěšně dokončeny a tento nový smartphone je připraven na oznámení v plánovaném čase.

Interní kód, který tento telefon používá, je zarážející. Známo interně Opičí král.

Lenovo Z6 ProLenovo Z6 Pro

Opičí král nebo Slunce wukong V čínštině je lidovým hrdinou čínských lidových pohádek, scénických inscenací, románů a čínských lidových obrazů. Je znám z románu Wen Chenga „Cesta na západ“ a je jedním z nejpopulárnějších obrazů lhářů ve východoasijské kultuře. Ve Feng Shui je jeho obraz používán jako talisman a poskytuje zdraví, úspěch a ochranu. Mimochodem, před několika lety uvedla na trh smartphone s tímto názvem další čínská společnost THL. Všimněte si, že Lenovo není v rozporu s THL, protože u Lenovo Z6 Pro je to jen interní název modelu.

Pro ty, kteří jsou nejvíce zmatení, poznamenejte také, že akce Opičího krále jsou jedním ze zdrojů inspirace. Dračí koule.

Pod ochranou tohoto Opičí král najdeme Lenovo Z6 Pro…. Doufáme, že vás úspěch doprovází.

Pokud jde o funkce Lenovo Z6 Pro, bylo konstatováno, že budoucnost s procesorem Qualcomm Snapdragon 855 SoC bude mít podporu 5G a bude mít schopnost pořizovat snímky v rozlišení 100 megapixelů.

Zdroj: Gizmochina

Zdravím z hloubky bytů.