contador de visitas gratis Skip to content

Letos v létě bude v Pokémon GO nová událost

Aktivita v Pokémon GO

Je to téměř rok od oficiálního spuštění zařízení Android ve Španělsku, ale Pokémon GO stále není zastaralý a stále jednou z nejstahovanějších a nejhranějších her pro Android na světě. Proto Společnost Niantic, společnost odpovědná za její vývoj, zahájí letos v létě novou akci na Pokémon GO.


Top 5 bezplatných her týdne pro Android


Zdá se, že Pokémon horečka, která přišla s vydáním hry v loňském roce, nemá konce Pokémon GO nadále shromažďuje uživatele po celém světě Díky neustálým aktualizacím a vylepšením implementovaným ve hře po celé ty měsíce.

Nová událost v Pokémon GO přichází v červenci

Pokemon jít

Nová událost v Pokémon GO, To je naplánováno na červenec, jak potvrdil v rozhovoru Yoshiji Kawashima, generální ředitel Niantic Asia.. Očekává se, že tato událost bude o některých legendárních pokémonech. Samozřejmě stále musíme počkat, až se dozvíte více podrobností o tom, co se stane největší událostí videohry vůbec.

Ale není to všude, ale nová událost v Pokémon GO přijde s několika vylepšeními, na která staří uživatelé netrpělivě čekali. Mezi nimi by byly úlovky ve skupinách nebo výměna pokémonů mezi trenéry.je něco, o čem se mluvilo dlouho a tvrdě, ale zdá se být nepravdivé až do letošního léta.

Čekám na další novinky a události

Ano, Všechno nasvědčuje tomu, že červencová událost na Pokémon GO nebude jedinou událostí, protože Niantic bude pracovat na zahájení v průběhu tohoto roku 2017.Alespoň jedna událost vyššího kalibru a příležitostná menší událost. Kromě toho bude jako vždy pokračovat ve spouštění drobných aktualizací, které postupně vylepšují hru, která se stala jednou z nejdůležitějších her v historii systému Android.


Takže můžete získat Noční čarodějnici v Clash Royale


Zdroj: AndroidAuthority