LG G6 je nyní k dispozici se slevou na Amazonu

LG G6 je nyní k dispozici se slevou na Amazonu

JE LG G6 Jeden z těch telefonů, který nepřekvapil veřejnost a uživatele na Mobile World Congress v Barceloně, a proč se to stalo? Víme, že společnost má určité nevýhody, a první je zbavit se všech funkcí nového vlajkového telefonu týdny před jeho uvedením; To udělal korejský výrobce. Dříve jsme vám řekli o některých obrazech uniklých z LG G6 a lesklém kovu za ním; Tentokrát jsme však zmínili skutečnost, že tento smartphone je k dispozici k prodeji na Amazonu a uživatelé dostávají slevu.

LG G6 byl oznámen na začátku tohoto roku a pomalu se rozšiřuje v různých regionech a na trzích. Zdá se, že telefon je průměrný, navzdory tomu, že získal pozitivní a vysoké recenze pro fotoaparát DxOMark. Smartphone již má nové barvy a dokonce i nové verze jako Plus a LG G6 Pro se 128 GB úložiště. Toto vlajkové zařízení, nadřazené jihokorejskému gigantovi, je také k dispozici na Amazonu za okamžitou propagační cenu.

Fotoaparát LG G6LG G6

Odemčený model nalezený na webu může pracovat s většinou dopravců, jako jsou Verizon, AT&T a T-Mobile. Původní cena je tedy 699 $, propagační cena je nyní 469,99 $, tj. 32GB LG G6; sleva představuje celkem 220 $.

LG G6 má 5,7palcový displej FullVision HD Plus s rozlišením 2880 x 1440; 5MP širokoúhlý přední fotoaparát, 13MP hlavní fotoaparát, 2,35GHz + 1,6GHz čtyřjádrový chipset Qualcomm Snapdragon 821, 4GB RAM, slot pro kartu microSD pro rozšíření paměti, hodnocení IP68 a Android 7.0 Nougat po vybalení z krabice.

Obrázek LG G6LG G6

Pro ty, kteří nevědí, je tento model starší než LG V30, ale ve skutečnosti mají téměř stejné funkce. Pokud chcete mít při práci na telefonu velkou obrazovku, na které můžete sledovat své oblíbené filmy, zvažte tento smartphone s displejem FullVision.

Specifikace LG G6

Zde je seznam Funkce LG G6:

  • obrazovka5,7palcový OLED FullVision displej s rozlišením 2880 x 1440
  • ProcesorČtyřjádrový chipset Qualcomm Snapdragon 821 2,35 GHz + 1,6 GHz
  • RAM: 4GB
  • Pohled: Poměr stran 18: 9
  • OS: Android 7.0 Nougat vychází z krabice.
  • Fotoaparáty: 5MP širokoúhlý přední fotoaparát, 13MP hlavní fotoaparát
  • Ostatní: Slot pro kartu microSD pro rozšíření paměti
  • Sítě: 4G
  • Klasifikace: Stupeň IP68

Verze a dostupnost LG G6

Příbuzný Spuštění a dostupnost LG G6, Tento telefon je již k dispozici od 10. března a jak jsme řekli, cena byla na Amazonu právě změněna a jeho cena je v současné době 469,99 $, což je pro uživatele přijatelná cena.

Co si myslíte o tomto telefonu? Zanechte zde své komentáře.