LG G8S THINQ, AI s špičkovým hardwarem a gesty

LG G8S THINQ, AI s špičkovým hardwarem a gesty

Nedávno nové LG X6, nové zařízení LG Dnes není nic společného. O LG G8s ThinQJe jedním ze tří mobilních telefonů, které prestižní společnost v únoru nabídla, a to je přesně to, co již je k dispozici. Takže znát všechny podrobnosti této nové alternativy s umělou inteligencí a zajímavými prvky na vysoké úrovni …

Vlastnosti LG G8s ThinQ

Vidět Funkce LG G8s ThinQ:

Obrazovka a rozložení

Máme velký panel. formát 18,7: 9 A společně 6,2 palce úhlopříčka. Používání technologie P-OLED s rozlišením Full HD + 2 248 X 1 080 p a Hustota 402 pixelů. V mobilním telefonu je technologie HDR10 a HDR Visionpro křišťálově čistý zážitek ze sledování.

Design nepřináší žádná překvapení, pokud jde o radikální změny ve srovnání s předchozími modely; ale prvotřídní s vynikajícími povrchy a prvotřídními materiály, kovem a sklem. Rámečky čelního panelu jsou velmi úzké a celá kovová hrana terminálu je zaoblená. Zářez na obrazovce není nejtenčí, je to široká vodorovná čára integrující dvě kamery a reproduktor. Poměr obrazovky k tělu je 80,9%, dobrá hodnota a profil mobilního telefonu je tenký, přesně 8 mm. Navíc toto nové zařízení, Certifikace IP68takže je voděodolný a zároveň Vojenská certifikace MIL-STD 810dává odolnost proti nárazům, pádům nebo nehodám.

LG G8s ThinQ přichází s displejem P-OLED Full HD +LG G8s ThinQ přichází s displejem P-OLED Full HD +

Paměť, procesor a operační systém

Máme špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 855 jako motor. A paměť přichází ve dvou verzích 6 GB RAM, zatímco ROM může být 64 nebo 128 GBS micro SD jej lze vždy rozšířit až na 2 TB. Pokud jde o operační systém, je nový Android 9.0 Pies nejnovější verzí jeho přizpůsobení LG UX.

Buben

Baterie LG G8s ThinQ tady je Kapacita 3 550 mAhProto nevěříme, že existují problémy s autonomií. Kromě toho má mobilní telefon technologii rychlého nabíjení, která je téměř nezbytná pro vysoce výkonný mobilní telefon a tento typ Rychlé nabíjení 3.0 (Kompatibilní s 4.0). Ale v tu samou dobu Bezdrátové nabíjení (WPC: Wireless Power Consortium) -Qi.

Fotoaparáty

A co se týče Fotoaparát LG G8s ThinQztrojnásobit s 12 MP snímač (clona f1,5, optická stabilizace obrazu) + 12 MP (clona f2,4, teleobjektiv) + 13 MP (clona f1,9, širokoúhlý). Výsledné obrázky jsou ve skutečné kvalitě, a to jak z hlediska osvětlení, tak barev, jasu a ostrosti. V designu je rozložení těchto tří senzorů horizontální s bleskem po jejich stranách.

A co se týče přední kamera, 8 MP (clona f1.9) a dosahuje úhlu 80 °. Existuje Senzor ToF odpovídající kameře Z (f1.4) je také uveden v předním zářezu a slouží k odblokování a pohybové technologii.

LG G8s ThinQ má fotoaparát Z pro infračervené odemykání a reagující na gestaLG G8s ThinQ má fotoaparát Z pro infračervené odemykání a reagující na gesta

Spojení

K dispozici je bluetooth 5.0, dvoupásmové wifi, přímé wifi, DLNA, hotspot. Existuje připojení NFC. K dispozici je vyhrazené tlačítko pro asistenta Google. Máme moderní port USB typu C, 3,5 mm zvukový konektor a slot SIM (nano). Snímač otisků prstů je na zadní straně; také odemknout rozpoznávání obličejů také infračervené rozpoznávání dlaně.

Je třeba poznamenat, že kvalita vyzařovaná reproduktory ve zvuku je pozoruhodná, že si ji nemůžeme vždy vychutnat ani ve špičkových mobilních telefonech. Zvuková technologie DTS-X 3D Surround Zahrnuta.

Jeden z nejvýraznějších prvků tohoto nového zařízení a jeden z důvodů jeho propagace, Gesta Air Motion. Jedná se o systém umělé inteligence, který používá. fotoaparát Z Na přední straně můžeme provádět funkce gesty, aniž bychom se museli dotýkat zařízení. Tímto způsobem můžeme přenášet soubory nebo provádět úpravy, něco opravdu inovativního.

Cena LG G8s ThinQ

JE Cena LG G8s ThinQ V současné době nebyl vydán, ale neměl by překročit 800 eur.

Výsledky a názory na LG G8s ThinQ

LG G8s ThinQ Jedná se o zajímavé a inovativní špičkové zařízení s vynikajícím zvukem, špičkovým hardwarem, vynikajícími fotoaparáty a technologií pohybové odezvy. Uvidíme, jak na tom toto nové zařízení bude. LG na špičkovém trhu.

Oficiální stránka LG ve Španělsku