LG K20 je základní řada s 3000 mAh a Android GO za tuto cenu

LG Již jsme oznámili, že budou k dispozici dva nové mobilní telefony pro řadu K a LG 30K (2019). Nejzákladnější model již byl spuštěn as velmi omezenými dary, LG K20. Tyto mobilní telefony se původně objevily na webových stránkách společnosti v Itálii, ale již se rozšiřují na všechny trhy. Uvidíme co K20

Funkce LG K20

Tyto Funkce LG K20:

Obrazovka a rozložení

Je pravda, že mobilní telefon patří zcela do jeho základní produktové řady … Společnost to však brala velmi vážně tím, že dodala mobilní telefon do mobilního telefonu. TFT LCD displej s rozlišením FWVGA + 960 × 480 pixelů. Tohle je Úhlopříčka 5,45 palce, jeden Hustota pixelů 197 PPIdocela skromná hodnota. Mobilní telefon je aktivován Poměr stran 18: 9 Y Jas 350 nitů. Má tenký profil 8,3 mm s elegantním plastovým pouzdrem a designem modré barvy.

LG K20 je dodáván v modré barvě se stylovým plastovým pouzdremLG K20 je dodáván v modré barvě se stylovým plastovým pouzdrem

Paměť, procesor a operační systém

Hardware, který přivedl toto zařízení k životu, se nemohu chlubit, ale je slušný. Máme čtyřjádrový chipset MediaTek MT6739 Na 1,5 GHz, s grafickou kartou PowerVR IMG GE8100. Citace paměť, RAM 1 GB a ROM 16 GB místní úložiště. Má slot MicroSD a integruje mobilní, aktualizovaný Android 9.0 Pie prostřednictvím edice Android Gozvláště pro velmi těsné vzpomínky.

Buben

A věci nejsou z hlediska autonomie vůbec špatné. Baterie je silnou stránkou tohoto zařízení, protože Kapacita 3000 mAhv terminálu s displejem s nízkým rozlišením příliš mnoho. Existují tedy dobré důvody, abychom si mysleli, že mobilní zařízení bude na straně autonomie fungovat dobře.

Fotoaparáty

Mobilní telefon není na fotografiích vidět. hlavní fotoaparát má jediný 8 MP snímačzatímco kamera pro selfie je 5MP a zabývá se uznáním.

Spojení

Nejlepší ve spojení Podpora 4G LTE Cat 4, i když ostatní položky jsou v pořádku: Bluetooth 4.2, navigace GPS a AGPS a jednopásmová wifi. Máme dual SIM sloty, 3,5 mm audio jack, microUSB 2.0 port a senzory pro světlo, blízkost a akcelerometr. Reproduktor má výkon 1 W a má fyzický přepínač určený pro funkci Google Assistant.

LG K20 přináší 4G LTE konektivitu a 8MP zadní kameruLG K20 přináší 4G LTE konektivitu a 8MP zadní kameru

Cena LG K20

JE Cena LG K20 99 eur pro evropské trhy.

Výsledky a názory na LG K20

LG K20 Jedná se o mobilní zařízení s nejzákladnějším sortimentem, a proto je jeho hardware velmi omezený. Dobrá věc je jeho 3000 mAh baterie a software založený na Android GO. To, co není tak dobré, je omezené rozlišení jeho obrazovky a fotoaparátů s nízkým MP. I za přijatelnou cenu 99 eur je kritizováno, že za tuto cenu existují mobilní telefony s obrazovkami HD + a minimálně 2 GB RAM … Co si o tom myslíte?

Oficiální stránka LG ve Španělsku