LG K40 je již oficiální, toto jsou specifikace a cena

LG K40 je již oficiální, toto jsou specifikace a cena

Jeden z nových mobilních telefonů LG bylo oznámeno letos. O LG K40… Co je třeba vědět o tomto novém zařízení? Jelikož se jedná o kvalitní terminál s MIL vytrvalostní certifikací a renomovaným, ale ne okázalým výkonem. JE K40 To bylo dříve oznámeno u modelů LG K50 a Q60a na některých webových stránkách je již nabízena.

Funkce LG K40

Tyto Specifikace LG K40:

Obrazovka a rozložení

LG Vždy to bylo charakteristické nádechem originality s důrazem na směr designu. Tento mobilní telefon se řídí stejnou filozofií a nabízí krásný, ne-li nejvíce „postmoderní“ design. Přední strana je široká s tenkými rámečky a tenkými křivkami, ale poměr obrazovky k tělu se pohybuje kolem 76%. Zadní část je zatím minimalistická, ale elegantní. Konce pouzdra jsou zakřivené a hlavní fotoaparát je elegantně sladěn se snímačem otisků prstů. Přestože je konstrukce vyrobena z plastu, je odolná a Certifikace MIL-STD-810G. To znamená, že terminál vydrží různé nepříznivé situace (ohyb, voda, prach, silné rázy, teplo atd.). A další odolnost je vždy důležitou hodnotou.

V technických specifikacích Obrazovka LG K40 postupujte podle pokynů pro kvalitu. Ačkoli úroveň darů není příliš vysoká, je velmi dobrý. Máme jednu IPS LCD displej typu FullVision s Poměr stran 18: 9 (nyní klasika mezi moderními) a velmi „kompaktní“ úhlopříčka podle současných standardů, 5,7 palce. Rozlišení HD + 1440 × 720 pixelů, jeden Hustota pixelů 282 PPI. Konečně je terminál tlustý pouze 8,3 mm a zbarvený modře.

Paměť, procesor a operační systém

Mobil běží na MediaTek 12 nm osmijádrovém procesoru: Helio P22. Pro představu o jeho síle tato čipová sada trochu poráží Snapdragon 450, což není vůbec špatné. Příbuzný Paměť LG K40, má 2 GB RAM a 32 GB ROM (typ eMMC). Slot microSD poskytuje velkorysou kapacitu externího úložiště až 2 TB … A tovární operační systém je stále, alespoň pro dosud známé verze Android 8.1 Oreo.

Buben

Baterie LG K40 mít spravedlivou kapacitu 3000 mAhúroveň, která by byla ideální pro mobilní zařízení s takovými funkcemi.

Fotoaparáty

Další pěkný aspekt je Fotoaparáty LG K40. hlavní fotoaparát má jedinečný 16 MP snímač s vysokým rozlišením. Tato kamera má funkce PDAF, AI CAM k definování až 8 typů scenérií a nastavení podle scény (domov, východ slunce, západ slunce, jídlo, osoba, scenérie, květina, město). Má technologii Google Lens pro identifikaci objektu, režim portrétu s rozostřením pozadí, HDR a 4X digitální zoom. Pořizování videa je 1080p při 30 fps. Citace selfie kamera (přední) se skládá z 8 MP snímače a speciální LED blesk.

LG K40 přichází s 16 MP fotoaparátem a funkcemi AILG K40 přichází s 16 MP fotoaparátem a funkcemi AI

Spojení

Máme přenos dat na úrovni 4G LTE Cat 6, dvoupásmové připojení wifi ac, Bluetooth 4.2 a GPS, geolokaci AGPS a GLONASS. Přímé připojení typu wifi a fyzické připojení má port MicroUSB 2.0, 3,5 mm zvukový konektor a slot pro dvě SIM karty. Neexistuje žádný nedostatek rádia FM a existují další senzory, jako je blízkost, světlo, akcelerometr a kompas. Snímač otisků prstů je na zadní straně a máme ho tlačítko Google Assistant. V hlase Technologie DTS X. (prostorový zvuk) k dispozici ve sluchátkách.

Cena LG K40

JE Cena LG K40 Vzhledem k normálnímu dosahu LG stojí uvedení na trh přibližně 165 eur.

Výsledky a názory na LG K40

LG K40 Jedná se o elegantní, odolné a dobře vybavené mobilní zařízení střední a střední třídy. Je pravda, že můžeme najít mobilní telefony s více „šťavnatými“ funkcemi pro cenové rozpětí, ale vždy je výhodou, pokud se značka týká mobilních telefonů… a LG má fanouškovskou základnu.

Oficiální stránka LG ve Španělsku