LG Q60 je dodáván s 6,26palcovým trojitým fotoaparátem a Helio P22

JE LG Q60 Bylo to oznámeno již v únoru, ale když se objeví nyní, je to téměř stejné jako nové LG Stylo 5. JE S6 Jedná se o nové mobilní zařízení střední třídy od známé společnosti, které, jak se zdá, nevadí porovnávat se s ostatními z hlediska cen a trendů a zahájilo velmi osobní sázku. Uvidíme…

Funkce LG Q60

Budeme vědět Funkce LG Q60:

Obrazovka a rozložení

Štědrý Úhlopříčka 6,26 palce, Obrazovka LG Q60 je dostatečně široká, aby oslovila velké milovníky panelů. Jedna věc, jedna HD + rozlišení 1520 × 720 pixelůs ano Technologie FullVision. Formát byl rozšířen, 19,5: 9 a špičkový design s kapkou vody, má elegantní a krásný vzhled. Ačkoli jsou skleněné tělo a spodní část terminálu silnější, mají tenké rámečky. Také jde Chráněno certifikací MIL-STD 810G. Profil má 8,7 milimetrů a je k dispozici v modré a černé barvě.

LG Q60 přichází s 6,26 palce s technologií HD + FullVisionLG Q60 přichází s 6,26 palce s technologií HD + FullVision

Paměť, procesor a operační systém

Pokud jde o hardware, Procesor LG Q60 MediaTek Helio P22 a doprovází 3 GB RAM se 64 GB ROMRozšiřitelná až na 2 TB pomocí microSD. A operační systém je aktualizován následovně: Android 9.0 Pie.

Buben

Baterie LG Q60 tady je Kapacita 3 500 mAhdává nám dobrou autonomii, pokud vezmeme v úvahu vlastnosti displeje a hardwaru.

Fotoaparáty

A pokud půjdeme do fotosystému, hlavní fotoaparát trojitý, s 16 MP + 2 MP snímač pro efekt bokeh (hloubka) + + 5 MP pro širokoúhlý objektiv. Tento fotoaparát mimo jiné přináší PDAF. A jeden v přední kameře Jeden 13 MP snímač pro selfie.

Připojení a zvuk

Máme moderní USB typu C. a 3,5 mm audio jack. Existuje připojení NFC. Musíte zmínit Tlačítko věnované asistentovi Googleje na levé straně terminálu. A snímač otisků prstů na zadní straně je o něco vyšší ve srovnání s běžným umístěním snímačů otisků prstů.

Ve zvuku vyniká mobilní technologií DTS: X 3D SurroundProto nebudeme mít problémy, pokud jde o jasnost a kvalitu zvuku.

Cena LG Q60

JE Cena LG Q60 279 EUR, což znamená boj proti široké škále konkurentů s různou úrovní darů a cen.

Výsledky a názory na LG Q60

Nový LG Q60 Je to terminál střední a střední třídy se vším, co potřebujete pro dobrý výkon, dobrý design a skvělý zvuk. Cenové rozpětí je velmi typické pro společnost, které nevadí získat nejlepší poměr ceny a výkonu, ale spíše se spoléhá na vedení značky.

Oficiální stránka LG ve Španělsku