LG Stylo 5 je levná alternativa k Galaxy Note

Nový návrh LG bude obsahovat hlavní fotoaparát s jedním modulem.

V minulosti řada smartphonů Samsung Galaxy Note Ukázalo se, že je mnohem populárnější, než společnost zamýšlela, přičemž mnoho výrobců se také pokouší vytvořit své vlastní verze masivního vlajkového produktu společnosti Samsung.

Nakonec však téměř každý od této myšlenky upustil, protože takové telefony si nedokázaly získat popularitu, které terminály Samsung dosáhly.

LG Stylo 5LG Stylo 5

Navzdory tomu, že se většina výrobců LG vzdala, stále rok co rok trvale přidává do své řady zařízení nové modely. Stylo. Pokud ano, je to zřejmé, protože mají určitou poptávku. Kromě toho jsou tyto telefony poměrně levné ai když jim nemohou konkurovat ve svých funkcích, mohou být zajímavou alternativou pro ty, kteří umírají pro Galaxy Note.

Dnes jsme s vámi chtěli mluvit LG Stylo 5 nově uniklý terminál na webu díky obrázkům uvolněným tvůrcem případů. Ačkoli specifikace ještě nejsou známy, obrázky nám ukazují, že terminál má hlavní kameru skládající se z portu USB-C, konektoru pro sluchátka a jediného modulu.

LG Stylo 5LG Stylo 5

Kromě toho bude nový LG vybaven „zastaralým“ designem s velmi nápadným rámečkem bez výřezů a děr na obrazovce. Nemůžeme vám říci, že velký rám je něco, co bychom rádi viděli. Letos bylo spuštěno více v jednom terminálu. Ale v tomto okamžiku si představujeme společnost, která se rozhodla pro ekonomická řešení … a existuje také kamera, která vypadá, jako bychom se dočkali v tomto novém terminálu LG.

Prozatím si budeme muset počkat, než to zjistíme Specifikace a funkce LG Stylo 5. Jakmile je budeme znát, nebude trvat dlouho, než vám je předáme.

Sledujte všechny novinky, které na planetě Red zveřejňujeme.

Zdroj: Twitter, GFC