LG V40 ThinQ bude představen 3. října

Není to poprvé, co jsme s vámi mluvili LG V40 ThinQ Na Planet Red čeká spousta lidí na příchod tohoto nového smartphonu LG. Poslední, co víme, je datum prezentace.

LG V40 ThinQLG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ bude představen 3. října

Společnost LG Ve svém prohlášení minulý čtvrtek společnost LG oznámila, že 3. října představí svůj smartphone V40 ThinQ, aniž by zveřejnila jakékoli další podrobnosti.

Přestože společnost nechce o novém poskytovat více informací V40 ThinQ fámy se nedaly umlčet. Tyto fámy, které se objevily v posledních měsících, nám naznačují nové mobilní zařízení jihokorejské společnosti. trojitý fotoaparát (něco, co jsme očekávali). Kromě toho to vypadá, že bude mít obrazovku, kde uvidíme zářez s připojenou duální přední kamerou.

Podle stejných pověstí LG V40 ThinQ Má 6,3palcovou obrazovku, procesor Qualcomm Snapdragon 845, snímač otisků prstů, čtyřnásobný Hi-Fi DAC, 3,5 mm audio port, 3300 mAh baterii, 6 GB RAM a až 128 GB interní úložiště rozšiřitelné o paměťovou kartu microSD.

Nepochybně na této úrovni funkcí LG V40 ThinQ pěkně zajímavé. Budeme si muset počkat, až se prezentace 3. října oficiálně dozví o jejích technických specifikacích a jednom z nejdůležitějších údajů o ní. JE Cena LG V40 ThinQ uvidíme.

Doporučujeme vám věnovat pozornost všem novinkám, které zveřejňujeme na Planeta Red, protože jsou viditelná pouze mobilní data.

Když novinky přijdou, necháme vás v komentářích, abyste nám mohli sdělit své myšlenky na další smartphone LG.

Přes TechSpot

Zdravím z hloubky bytů.