Lian Li má nové šasi střední věže pro počítače

Existuje pouze několik značek, jejichž název je již jeden. synonymem kvalityněco do krabic Lian li. Mluvíme dnes Lian li Vzhledem k tomu, že uvedli na trh nový střední případ pro počítače, nový Lian Li Lancool One Podporuje různé typy základních desek / základních desek i další modely vyráběné společností. E-ATX.

Lian Li Lancool OneLian Li Lancool One

Vlastnosti pouzdra pro PC, Lian Li Lancool One

Nový Lancool One – Lian Li Má skleněný boční panel, takže se můžete rychle podívat na všechny komponenty, které tvoří váš počítač. Obsahuje také sedm rozšiřujících slotů, USB 3.1 Type-C, USB 3.0 a zvukové porty, které uživatelům umožňují instalovat čtyři 2,5palcová úložná řešení SSD a dva 3,5palcové pevné disky.

Uživatelé mohou také přidat až 140 mm ventilátor, až 175 mm chladič, až 420 mm dlouhou grafickou kartu a až 224 mm napájecí zdroj.

Lian Li Lancool OneMěří 472 x 450 x 220 mm a váží nepředstavitelnou hmotnost 8,25 kg. Toto pouzdro pro PC je již k dispozici v USA za cenu začínající na 89,99 USD, což je výměna přibližně 78 EUR.

Lian Li také uvedl na trh verzi Lancool One vybavenou RGB LED osvětlením (cena se tentokrát vyšplhá na 99,99 $, tedy asi 87 eur).

Nejsou vůbec špatní, vzhledem k vlastnostem této krabice a značce za ní.

Zdravím z hloubky bytů.