LinkedIn vám umožní posílat zvuk se soukromými zprávami

Používáte profesionální síť LinkedIn? Občas obsahuje více či méně zajímavé funkce, jak vám nyní představíme. A tohle LinkedIn vám umožní posílat zvuk se soukromými zprávami.

O krok dále od toho sociální síť pro profesionály Společnost Microsoft ji koupila před 2 lety, aby vylepšila to, co svým uživatelům nabízí. Tato poslední funkce zahrnuje možnost posílat malé hlasy libovolnému uživateli prostřednictvím soukromé konverzace.

Pro jasnější představu, jako by WhatsApp hlas ale na LinkedIn, i když má své limity. I když jich můžete poslat tolik, kolik chcete, časový limit, který můžete ušetřit.

Obrázek - LinkedIn vám umožňuje posílat zvuk se soukromými zprávami

Hlasové zprávy až do 1 minuty

Jak jsme již zmínili, hlasová schránka LinkedIn bude mít časový limit. Zejména pouze Až 1 minuta záznamu zvuku, možná trochu krátké, ale v budoucnu stále na vzestupu, něco neznámého, zda se to stane.

Jak vymažete historii vyhledávání na LinkedIn pro Android?

To je užitečné, protože je pro vás pohodlnější psát hlasem, například když nemůžete napsat zprávu do telefonu, ať už chůzí po ulici nebo psaní nemusí druhá osoba rozumět.

Měli byste otevřít pouze jednu speciální zpráva Podržte klávesu a u kteréhokoli ze svých kontaktů na LinkedIn ikona mikrofonua pak začněte mluvit a obslužný program začne zaznamenávat zvuky, které odešlete.

Jednoduché jako zvedněte prst a odešlete a počkejte, až budete moci příjemce kdykoli poslouchat, a to jak na mobilním telefonu, tak na webové verzi LinkedIn. Co byste nechtěli zrušit? Během nahrávání stisknutím obrazovky prstem jej přesuňte na jiné místo na obrazovce, bude zrušeno.

To byste měli vědět hlasové nebo hlasové zprávy Postupně se zavádí pro všechny v aplikaci LinkedIn pro iOS a Android.

Víš LinkedIn vám umožní posílat zvuk se soukromými zprávamiTakže pokud je ještě nemáte, nemělo by trvat dlouho, než si je užijete, protože je to funkce, kterou mohou všichni členové za krátkou dobu používat stejně.

Jak zakázat oznámení o narozeninách na LinkedIn