Live Cycling Manager 2, toto je nejlepší manažerská hra …

live bike manager 2 pro Android

Pokud jste milovníky kol, máme pro vás hru pro Android, která se vám může velmi líbit. Proč? Protože má vše, co potřebujete, aby se milovníci kol zamilovali. Zde vám představujeme Live Cycling Manager 2, nejlepší hra pro manažery kol pro Android.

Budete v této hře Vybudujte a plně spravujte bike club svých snů. Staňte se sportovním ředitelem profesionálního týmu a soutěžte proti 40 dalším týmům, dokud nedosáhnete vrcholu.

Tento Live Bike Manager 2

Ve hře Live Cycling Manager 2 budete mít příležitost vyzkoušet následující aspekty vašeho klubu:

  • Převody.
  • Šablona.
  • Registrace na závody.
  • Výběr běžců.
  • Kariérní strategie.
  • Finance.
  • Design soupravy.

Najměte nejlepší cyklisty, trenéry, psychology, lékaře a mechaniky. Spravujte finance a spravujte klub svých snů. Překonejte všechny šance během sezóny a staňte se šampiónem.

Připravte se na skvělé prohlídky speciální školení, soustředění, školení zaměstnanců, sportovní vybavení a další. Stručně řečeno, můžete udělat to, co považujete za nutné k dosažení vítězství.

Chtěli jste adrenalin Tak Ponořte se do zážitku ze závodění v reálném čase. Veďte své běžce a vyzvěte každou soutěž ve 3D prostředí. Ve hře Live Cycling Manager 2 budete moci ukázat, na čem jste během dlouhé sezóny pracovali. Od rychlých sprintů po náročné horské etapy, kde musíte bojovat do posledního metru, porazte své protivníky pomocí vlastní umělé inteligence, která se bude snažit vyhrát každý závod.

Live Cycling Manager 2 vám dává příležitost: Navrhněte strategii, doprovázejte svůj tým a přizpůsobte jej každý okamžik závodu nebo navrhnout a simulovat strategii. Vše záleží na vás a na tom, co chcete v danou chvíli dělat.

Podívejte se na kategorie SVĚTŮ a PRO skutečných závodů. Tady Zúčastníte se všech druhů prohlídek, návratů, návratů a denních závodů s více než 240 etapami.. Dobyjte závody ve Francii, Španělsku, Itálii, Belgii, Japonsku, Kalifornii, Roubaix, Lutychu a mnoha dalších!

Přihlaste se k nejlepším soutěžím v kalendáři Soutěžte v přímých, časových, horských a středohorských závodech. Trénujte své běžce nebo je pošlete na shromáždění po celém světě, abyste zlepšili jejich atributy.

Jak jste si možná všimli, jedná se o hru, která má vše, aby mohla být skutečným správcem motocyklů. A pokud jste fanouškem tohoto sportu, doporučujeme vám podívat se na nové hodinky Huawei Watch GT 2. Perfektní hodinky pro cyklistiku!

Live Cycling Manager 2 (Pro Cycling Game)