Logitech představuje novou verzi myši G Pro Wireless, Logitech G Pro Wireless

Gamescon 2018, který se dnes koná v německém Kolíně nad Rýnem, nám zanechává několik velmi zajímavých zpráv, přinejmenším na úrovni všeho, co obklopuje svět videoher. Tentokrát jsme chtěli, aby se ozvala nová verze LogitechChtěli byste představit bezdrátovou verzi myši Logitech G Proje jednou z nejpopulárnějších herních myší.

Logitech G ProLogitech G Pro

Nová bezdrátová herní myš Logitech Logitech G Pro Wireless

Nový model má technologii Lightspeed a jeho baterie podporuje technologii bezdrátového nabíjení PowerPlay.

JE Logitech G Pro Wireless Má senzor, který zaručuje maximální citlivost 16 000 DPI, umožňuje uživateli změnit polohu dvou hlavních tlačítek a konfigurovat světelné efekty RGB LED světelného systému prostřednictvím softwarového řešení Logitech Gaming Software (LGS).

S hmotností 80 gramů a navrženou tak, aby nabídla hráčům až 400 IPS (palce za sekundu), bude nová myš Logitech v nadcházejících týdnech stát od 150 USD (změna kolem 130 EUR).

Je třeba poznamenat, že Logitech má také novou verzi kabelové myši G Pro, která nabízí senzor až do 16 000 DPI. V tomto případě bude nový Logitech G Pro k dispozici za přibližně 70 USD, což je přibližně 60 EUR.

Zdravím z hloubky bytů.

Herní myš Logitech G Pro - N / A - USB - N / A - EWR2 - Černá

Herní myš Logitech G Pro – N / A – USB – N / A – EWR2 – Černá

  • Optická herní myš poskytuje vysoce přesnou a konzistentní odezvu při jakékoli rychlosti v celém rozsahu dpi (200–12 000 dpi)
  • Kovový pružinový systém napínání knoflíku zlepšuje konzistenci levého a pravého tlačítka a pomáhá snižovat sílu potřebnou pro kliknutí s definovaným výkonem
  • Tato herní myš, kterou lze přizpůsobit až 16,8 miliony barev, je ideální pro předvedení barev vašeho týmu, úpravu nastavení podle vlastního stylu nebo synchronizaci s jinými produkty G.
  • Tato herní myš je vyrobena z lehkých a odolných materiálů pro plnou rychlost hraní a dlouhodobé pohodlí; Obsah mezinárodního a německého balíčku je stejný