contador de visitas gratis Skip to content

LostWinds pro iPad, ovládání elementárních sil

Ztracené větry Je to inovativní a originální platformové dobrodružství plné dobrých nápadů. Ve svém iPadu nebo iPadu 2 můžete využít základní síly Enrila, ducha větru, a pomoci našemu mladému hrdinovi v dobrodružství, které ho čeká. Užijte si tyto Vánoce na platformě plné stejných kusů boje, průzkumu a hlavolamů.

Ztracené větry

Budeš vést a chránit mladé Tokuv boji za odstranění hrozné kletby, kterou darebný Baltasar uvrhl do kouzelného světa Mistralis.

Můžete napájet skoky Toku a sklouzávat v různých částech Mistralis. Můžete střílet a házet nepřátele silou větru dostat se do cesty.

Kromě cestování magickými světy na LostWinds, řešit všechny druhy hádanek. Svět Mistralis odměňuje průzkum a hraní, takže se nemusíte stydět a sledovat, jak vše kolem vás ožívá.

Režim “Fotografický” Umožní vám to ještě přitažlivějším spojením vašich oblíbených fotografií na tabletu s postavami ve hře. Celá hra je samozřejmě plná úspěchů a hodnocení Game Center.

Tady je váš přívěs Ztracené větry Pro Apple iPad:

LostWinds je fascinující, krásná a zábavná hra. I když můžete mít s ovládáním nějaké problémy, je to pro iPad zásadní zážitek, ideální pro radost z Vánoc. Nyní si můžete vychutnat sílu větru na dosah ruky!