Lovci pokladů přicházejí v roce 2017

maxresdefault

V systému Android existuje řada legendárních her, které jsme všichni hráli roky. S operačním systémem 2.2 Froyo nebylo tolik herních možností, jaké je nyní, a uživatelé se museli uspokojit s poměrně jednoduchými splátkami, které nebylo snadné najít. Věci se časem změnily a od dnešního dne vidíme opravdu úžasné hry, které zabírají více než 1 GB úložiště.


Podrobnosti o nových BQ Aquaris X a X Pro již známe


Přesto existují některé velmi staré hry, které si vedou velmi dobře a jsou nejhranějšími hrami na Google Play, i když nemají skvělou grafiku. Máme jasný příklad Temple Run, jedné z 5 nejstahovanějších her v historii Google Play. Jedna z nejhranějších her na světě, její vývojáři určitě začali s počítačem a velmi málo. Dnes vidíme důležité oznámení, protože v roce 2017 vyjde nová epizoda Temple Run. Samozřejmě ne to, co jsme očekávali.

Opravdu nevíme, co se stalo lidem z Imangi Studios s novým pokračováním Temple Run. Ačkoli svým jménem a stylem připomínáme legendární hru, kde musíme utéct, abychom unikli stvoření.To, co se děje v této nové hře, je velmi špatné.

v Temple Run: Lovci pokladůnebudeme běžet, ale sbírat drahokamy, abychom dostali komba. Ano, společnost se dostala do šílenství rudné hádanky a právě o tom vydala animovanou hru. Zdá se, že tento typ skládaček má stále hodně trhu a vývojáři jej využili.

Čelíme vysoce propracované hře, kde můžeme mít postavy v prvních částech a velmi pěkné animace, ale ne, nemůžeme běhat, otáčet se nebo dokonce skákat. Jediná hra, kterou nabízí Temple Run: Lovci pokladů, pohybovat kameny získat kombá a body. Tato nová hra je zdarma, ale můžeme zaplatit více životů a více, něco, na co jste zvyklí, pokud jste hráli některou z těchto her. Existuje asi 200 úrovní, které budou brzy aktualizovány. V současné době není oficiálně k dispozici, takže si budeme muset počkat, až ji společnost uvede na Google Play.


Gravity Ball, dobře prostudovaná plošinovka