Lovecký fanoušek? Užijte si tyto hry na svém mobilním telefonu

Pokud milujete lov nebo máte rádi zbraně, Shromáždili jsme zde 5 nejlepších her, které si můžete stáhnout do svého mobilního telefonu Android.. Musíte se jen starat o to, abyste dobře zaměřili cíl, protože všechny hry, které zde uvidíte, jsou zdarma a budou fungovat na většině zařízení Android.

Zde jsou nejlepší lovecké hry pro Android

Než začneme prohlídku seznamu, kde vám ukážeme 5 nejlepších loveckých her pro Android, které si můžete stáhnout, Doporučujeme vám uvolnit místo v paměti telefonu.

K tomu můžete použít optimalizační aplikace nebo uvolnit místo odstraněním videí, fotografií nebo aplikací. Podobně tomu nedávejte pozor, pokud nemáte problémy s úložištěm.

Velký lovec

Dívám se trochu víc “Cartoonesco”, Jinými slovy, Velký lovec z karikatury vám umožní zaujmout místo lovce zvířat, který potřebuje vaši pomoc, aby se jimi nezajedli.

Pokud hledáte zábavná hra, snadno se hraje as různými herními režimyTento titul je nejlepší volbou, kterou máte v Obchodu Play.

Deer Hunter Classic

Stejně jako Deer Hunter 2018 vám tato verze umožňuje dělat vše, co výše uvedená hra nabízí, ale s tím rozdílem, že vše je zde zdarma.

Tento titul Vyznačuje se nabídkou široké škály zbraní a více než 100 druhů zvířat. jiné lovit. Navíc, a jako by to nestačilo, je grafika vynikající a hra vypadá, jako by byla převzata z konzolové videohry.

Lovecký simulátor

Hunting Simulator pro Android

Dobrá a zábavná tato nezávislá hra Vyvinutý programátorem a milovníkem lovu aby ostatní lidé mohli využít tohoto koníčku ze svých mobilních telefonů.

Ačkoli grafika není dobrá, hra je docela drsná a je to také velmi zajímavý titul, protože herních režimů není mnoho. Pokud rádi střílíte videohry a rádi také lovíte zvířata, měli byste tuto hru vyzkoušet.

Losování terčové střelby

Moose Target Shooting pro Android

Tento titul, speciálně vytvořený pro ty, kteří rádi loví jako sport, ale nepodporují zabíjení zvířat, umožňuje uživateli “lov” bez nutnosti zabíjet.

Krátce, je hra, která testuje střelecké schopnosti uživatelů. Můžete zasáhnout pouze imaginární cíle, které se objeví na obrazovce. Jak vidíte na obrázku, tyto čočky jsou vyrobeny ze dřeva a tvarovány jako divoká zvířata.

Losování terčové střelby

Divoký lov

Považována za jednu z nejpopulárnějších loveckých her pro mobilní zařízeníNa Androidu i iOS tato hra nabízí širokou škálu zvířat, map a míst, kde si hráč může vyzkoušet své dovednosti při lovu.

Zatímco herní režimy Wild Hunt jsou různé, hraní pro více hráčů se hraje jen zřídka. Díky současným mikro převodům je velmi zřejmá nevýhoda mezi platícím hráčem za obsah a neplatícím hráčem.

Wild Hunt: Sportovní lovecké hry.  Lovecká hra

Pokud už nemáte co dodat, máte-li potíže s přehráváním, stahováním nebo instalací čehokoli z těchto na svém mobilu, napište nám zprávu, abychom vám mohli pomoci ji vyřešit.