LumaFusion přidává podporu pro externí ovladače a vlastní písma

Jak týdny plynou, vidíme, jak se aktualizuje stále více aplikací. Přidejte některé z nových funkcí od třinácté verze iOSRežim temnoty a podpora externích jednotek jsou dvě hlavní atrakce.

Nejnovější aplikací, která byla nedávno aktualizována a přidává nové funkce iOS 13, je LumaFusion, video editor pro profesionální uživatele, dostupný pouze pro iOS a právě dosáhl verze 2.1. podpora externích jednotek a vlastních písem jako hlavní inovace.

LumaFusion, Nejlepší aplikace pro úpravy videa na iPhonu i iPadus mnoha pokročilými nástroji, jako je přidání více zvukových a obrazových stop, úpravy barev, změna velikosti videa bez ztráty kvality, přidání klíčových snímků …

Po upgradu na LumaFusion 2.1 mohou uživatelé: importovat obsah z externího médiaMůže to být pevný disk, USB disk nebo SD karta. Mohou také přenášet vytvořená videa do připojených externích jednotek a procházet obsah, který jsme uložili v jednotkách připojených k zařízení.

Další novinkou z verze Luma Fusion 2.1 je možnost napájení. nainstalovat vlastní písma Funkce dostupná z App Store přes iOS 13 / iPadOS 13. Můžeme také nahrávat písma prostřednictvím aplikace.

Navíc přidáno nové poměry stran a rozlišení a nová navigační gesta (přejetím dvěma prsty doleva nebo doprava procházet položky knihovny a dlouhým stisknutím odebrat servery ze síťové jednotky). Tuto aktualizaci si mohou zdarma stáhnout všichni uživatelé, kteří aplikaci vlastní. Cena LumaFusion je v App Storu 32,99 EUR, vyžaduje iOS 11.4 a je k dispozici ve španělštině.