Hra

Lze snímač otisků prstů použít na obrazovce obrazovky …

chránič otisků prstů s20

Snímač otisků prstů na obrazovce je jednou z nejzajímavějších funkcí, které dnes telefony Android mají. A nyní se objevuje mnoho pochybností ohledně příchodu vlajkové lodi společnosti Samsung. Proto vysvětlíme S chráničem můžete použít snímač otisků prstů na obrazovce Galaxy S20.

Pokud jste jedním z těch, kteří nemohou vlastnit mobilní telefon bez dobrého chrániče obrazovky, budou vám tyto informace užitečné.

Jaká je kompatibilita ochranného krytu se snímačem otisků prstů na obrazovce S20?

Řada Galaxy S20

Naštěstí snímač otisků prstů Galaxy S20 bude fungovat s většinou plastových chráničů obrazovky. S tvrzeným sklem však mohou být nějaké problémy.

Když byl vydán Galaxy S10 a poté Note 10, objevilo se mnoho problémů s chrániči prohlížeče a obrazovky. Pokud nevíte, Samsung má předinstalovaný chránič obrazovky, který pracuje se skenerem otisků prstů na svých vlajkových zařízeních.

Problémy se vyskytnou, když se pokusíte otestovat možnost jiného výrobce. Proto se značka WhiteStone Dome ujala vedení a potvrdila se jako jedna z mála kompatibilních chráničů z tvrzeného skla. Když dorazil S10, některé značky byly také ověřeny, ale později uživatelé zjistili, že jejich chránič není kompatibilní se snímačem otisků prstů.

Co byste měli zvážit?

Řada Galaxy S20 vpředu

První věcí, kterou byste měli zvážit, je odhodit chránič obrazovky, který S20 ve výchozím nastavení přináší.. Ale pokud chcete jít ještě dále, existují některé spořiče obrazovky třetích stran, které se opravdu vyplatí.

Značka UniqueMe má balíček se třemi chrániči Clear Soft Flim TPU. Tyto Dokonale funguje s ultrazvukovým snímačem otisků prstů, který má Galaxy S20. Chrániče jsou vyráběny novým a inovativním postupem, který umožňuje samoléčbu a vysokou citlivost na dotek.

Pro chránič obrazovky z tvrzeného skla není mnoho možností. Stejně tak jsme si jisti Postupem času přibude více výrobců poskytujících chrániče obrazovky pro novou vlajkovou loď Samsung kompatibilní se snímačem otisků prstů. (Pokud se chystáte nakupovat z Amazonu, zkontrolujte hodnocení a zkontrolujte, zda to tam funguje dobře)

Co o tobě, Koupíte si chránič obrazovky nebo ve výchozím nastavení necháte ten, který je dodáván se Samsung Galaxy S20?

Zdroj | Android Central

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK