Machinarium pro iPad 2 je plnohodnotný MUSÍ MAT

Téměř jistě a nepočítaje velké Angry Birds, Machinariumprvní exkluzivní hra pro IPad 2Nejlepší hra, kterou jsme hráli za dlouhou dobu … Naučte se všechno po skoku!

Velmi nedávno máte hru Machinarium logické dobrodružství vyvinutý uživatelem Amanita Designuvidí světlo 8. září. A jaký je dnes den? Bingo!

Machinarium již dorazilo do App Store

Tato hra, mimochodem, první hra nefunguje na iPadu první generaceautentický vizuální potěšení Je to v podobě dobrodružství, kdy budeme ovládat robota jménem Josef, který musí překonat nespočet překážek, aby se vrátil domů a setkal se se svou přítelkyní robota. Jak krásné!

Během hry musíme kombinovat předměty, které budeme sbírat na skládce, kde se odehrává dobrodružství, a používat je na nejneočekávanějších místech. Také obtížnost některých hádanky Umožní nám to zlomit mozek, abychom našli řešení. Typické je Machinarium hák a hodně.

Upozorňuje na hru. Autentická umělecká díla:

Video Machinarium Funguje na novém iPadu 3:

Absolutně, Machinarium Je to dobrodružství, které okouzlí všechny milovníky grafická dobrodružství staromódní a kupodivu ti, kteří je nikdy nehráli. Základní. A s vědomím, že hra byla přeložena do mnoha jazyků, včetně španělštiny.

300% doporučeno! MUSÍ MÍT

Proč je hra pouze Machinarium IPad 2 a ne s iPadem první generace? Podle vývojářů hra vyžaduje hodně RAM a velmi rychlý procesor pracovat hladce. Něco, co může poskytnout pouze druhá verze tabletu Apple.

Máte rádi Machinarium? Doporučte svým přátelům uvnitř Google, cvrlikání a Facebook s tlačítky najdete na začátku a na konci příspěvku.

Na iPadizate | IPad hry

Naši čtenáři sem přišli hledat: Stáhněte si Machinarium iPad, Machinarium iPad, iPad 2 Machinarium, Machinarium iPhone