Mainstreamová média také chtějí diskutovat o 30% provizi společnosti Apple

Pohyb Epic Games, a rozšířená mrzutost mezi všemi vývojáři a / nebo společnostmi nabízet své služby / aplikace na všech svých zařízeních prostřednictvím společnosti Apple. Poptávka po Epic Games byla nyní konsolidována hlavními tiskovými médii ve Spojených státech.

Hlavní tištěná média ve Spojených státech kontaktováním společnosti Apple Žádáme vás, abyste během prvního roku snížili 30% předplatného. Je třeba poznamenat, že toto procento klesne na 15%, když je předplatné staré jeden rok.

The Wall Street Journal, New York Times, Washington Post a další vydavatelé, AppleSnížení mise App Store na 15% z původního předplatného, aniž byste museli tuto slevu využívat celý rok. Zdá se, že tento dopis byl zaslán pouze společnosti Apple, nikoli společnosti Google, ale je pravděpodobné, že jej brzy obdrží.

Signatáři tvrdí, že Apple v minulosti snížil sazby s Amazonem. Společnost Eddy Cue nabídla Amazonu slevu ve výši 30-15% z provize z výnosů generovaných novými předplatiteli Prime Video prostřednictvím nákupu v aplikaci ve Spojených státech. Tento průměr, Apple zacházet se všemi aplikacemi a vývojáři stejně, jak vždy obhajoval.

V dopise společnosti Apple Jason Krint, generální ředitel společnosti Digital Content Next (DCN), neziskové obchodní asociace pro průmysl digitálního obsahu, požaduje:

Žádám vás, abyste jasně definovali podmínky, za kterých je Amazon s vaší dohodou spokojen, aby společnostem, které jsou členy DCN a splňují tyto podmínky, mohla být nabídnuta stejná nabídka.

Ministerstvo spravedlnosti Spojených států zahájilo antimonopolní vyšetřování v App Store. Výzkum v Evropě. Dává smysl, že Apple nepovoluje jiné platební metody, protože chce vždy chránit uživatele.

Ale společnosti jako Epic, Microsoft, Spotify, Netflix nebo velká média Nejsou to společnosti, které vznikají odnikudJsou to společnosti, které mají své vlastní platební platformy, které jsou stejně bezpečné, jaké nám dnes Apple nabízí. Dosažení zvláštní dohody s těmito platformami by mohlo společnosti Apple ušetřit spoustu bolestí hlavy, aniž by byl nucen je měnit, pokud by to soudy tak viděly.