Maják, hra, která vás o víkendech nenudí

hra

Jako obvykle obdržíte a zajímavá hra Stahujte, abyste se nenudili, když není nic lepšího na práci. Tentokrát vás tedy necháme Dole: Majákje zajímavá a jednoduchá hra, která je stejně ideální pro ty prázdné okamžiky Hodnocení 4.1 Google Play.

V okamžiku, kdy vstoupíme do hry, nebudeme muset být příliš chytří, abychom věděli, jak to funguje, protože velmi jednoduché. Je to typická hra, kterou musíme udělat. přejděte na označené body na mapě, ale nepohybuje postavou, ale samotné posouvání jeviště.

Naše postava je kulaté stvoření se bude točit kolem globální mapy Budeme se muset vrátit, abychom dosáhli cíle, který nám byl dán. Upřímně řečeno, bude to stále složitější postupovat, jak vám bude představeno. pasti a překážky všude. Také jen budeme mít tři životytakže pokud je ztratíme, budeme muset test restartovat.

Příbuzný grafika není toho moc co říct, oni jednoduché, ale atraktivníJe to něco, co obvykle vidíme ve většině současných her v obchodě Google. geometrické tvary, on je 2D, zářivé barvy ve stínech snadné použití a Příběh, který můžeme sledovat ve formě videí udělá uživatelská zkušenost je velmi pozitivní a je to velmi relevantní pro typ hry, kterou máme.

Pokud jste se tedy ještě nerozhodli, nic se neděje, proveďte test a stáhněte si, co to je Zcela zdarmaMůžete si však stáhnout prémiovou placenou verzi, která eliminuje reklamy a přidá do hry nějaké doplňky.

Co si myslíte o této hře?

Google Play | Dole: Maják