Aplikace

Makerbot ohlašuje tři nové 3D tiskárny Oznámení na veletrhu CES 2014 jsou stále na spadnutí, tentokrát má Makerbot, jedna z nejdůležitějších společností ve výrobě 3D tiskáren, tři …

Oznámení na veletrhu CES 2014 zůstávají na spadnutí, tentokrát společnost Makerbot, jedna z nejdůležitějších společností ve výrobě 3D tiskáren, představila tři nové produkty.

Akce Makerbot byla vedena Bre Pettisem, generálním ředitelem společnosti, který nečekaně ohlásil tři nové 3D tiskárny, Replicator Z18, největší tiskárnu, kterou společnost kdy vyrobila. .

Replikátor Z18 je součástí páté generace tiskáren od společnosti Makerbot a dokáže reprodukovat objekty až do výšky 18 palců a šířky 12 palců, což je šestkrát větší než u běžných výtisků. Další dva modely mají funkce, díky nimž se stanou předmětem touhy mnoha fanoušků 3D tisku: Replicator Mini, poháněný jednoduchým stisknutím tlačítka; a Makerbot Replicator 2014, aktualizovaná verze vaší stolní tiskárny.

Tyto dva nové špičkové tiskárny, Replicator Z18 a Replicator 2014, jsou vybaveny vestavěnými fotoaparáty a malými externími LCD obrazovkami, takže vytištěnou strukturu lze zobrazit podrobně. Zahrnují také snadnou cloudovou modelovací aplikaci pro vytváření přednastavených 3D tvarů.

Pokud jde o cenu, Replicator Z18 se bude prodávat za přibližně 6 500 USD, ale zatím není k dispozici žádné datum vydání. Replicator Mini je aktuálně k dispozici za 1375 $. Podobně je replikátor z roku 2014 již v prodeji za 2 899 USD.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK