Mám otázku na Luise

Když se potýkáme s problémem, často najdeme pomoc od dobrého přítele. Jindy není tak snadné problém vyřešit, nebo nemůžeme najít někoho, kdo by nám mohl pomoci. V technologii vždy existují pochybnosti nebo problémy a jejich řešení není vždy snadné. Dnes přicházím s úmyslem pomoci všem čtenářům AndroidPIT, jak pravidelným, tak příležitostným, vyřešit jakékoli pochybnosti o technologii a zejména o Androidu!

AndroidPIT Díky podpoře a motivaci mých kolegů ve Španělsku zahajujeme tuto novou kapitolu, kde se vám pokusím co nejvíce pomoci. Doufám, že vám mohu pomoci, všechny své technologické zkušenosti a veškerou mou moudrost (získanou v zásadě rozbitím věcí a malým čtením) se vám pokusím pomoci co nejvíce lidsky.

Nebuďte hloupí, zeptejte se

Existuje jen jeden způsob, jak se pohnout kupředu, a to je požádat. Pokud jde o radu pro život obecně, nejhorší věc, kterou můžete udělat, je zůstat na pochybách. Nebojte se položit jakoukoli otázku, bez ohledu na to, jak absurdně se to může zdát (aniž byste se dotkli nesmyslů), můžete pomoci více lidem, kteří se neodvažují ptát.

Pochybnost je klíčem k zbavení se nevědomosti. / © ANDROIDPIT

Každý týden vybereme ty nejlepší nebo přesvědčivější otázky a můžeme co nejvíce pomoci s vypracováním dalšího článku s odpověďmi. Nové dotazy můžete každý týden zanechat v komentářích.

Problém řešení

Pokud to souvisí s mobilní technologií a zejména s Androidem, můžete se zeptat, co chcete. Pokud se mě zeptáte na iOS a iPhone, nebudete ze mě nejšťastnější člověk na světě, ale já vám ochotně odpovím. Všechno, co souvisí se smartphony, platí také pro mě, od nositelných zařízení po směrovače a také na fyzické principy, které je řídí, nebo protokoly, které používají pro komunikaci.

Promluvme si o všem. / © ANDROIDPIT

Témata mohou být jedním z nejrůznějších témat, na která si vzpomenete. Může zahrnovat, jak konfigurovat APN, některá pozadí Androidu nebo výrobců, měnit hardware, jako jsou displeje a baterie, problémy s konfigurací, například z čeho jsou „vyrobeny“ vlny WiFi, dokonce i to, jak se vyrábějí smartphony nebo jak se vyrábí zadní část BlackBerry Priv, další příklad dát.

Díky zvědavosti byla kočka chytřejší

Zvědavost je matkou pokroku, klíčem k zbavení se nevědomosti a posunutí vašich cílů a limitů daleko za vaše známé limity. Je pravda, že to někdy vede k neúspěchu, ale toto je další způsob učení, chyby jsou nejlepším učitelem, kterého najdete.

Učit se společně. / © ANDROIDPIT

Půjde o dialog, na kterém se můžeme všichni podílet a spolupracovat. Pro sebe se pokusím udělat to co nejvíce didaktické, abychom mohli všichni rozumět a učit se.

Na co ještě čekáte, abyste uklidnili svou zvědavost? Otázka!