Máme nový smartphone s Xiaomi Redmi Go, Android Go

Xiaomi, hovořili jsme o spuštění tohoto nedávno Xiaomi MIX Flex nedávno představila nový smartphone Android Go, on je Xiaomi Redmi Go. Jak víte, tato verze mobilního operačního systému vyvinutého společností Google je navržena pro více základních zařízení a má obrovskou výhodu … „nedotkli se jí“.

Nový mobilní telefon Xiaomi je 5palcový smartphone s čipovou sadou Snapdragon 425. Nyní si ale povíme o jeho funkcích …

Xiaomi Redmi GoXiaomi Redmi Go

Vlastnosti Xiaomi Redmi Go

Xiaomi představeno včera Jdi redmismartphone pomocí mobilního operačního systému Android Go, konkrétněji verze založená na: Android 8.1 Oreo.

Výhody používání této verze pro Android ve srovnání s vlastní verzí společnosti jsou zřejmé. Na jedné straně poskytujete více či méně neustálé aktualizace od Googlu, u kterých nebudete mít zpoždění kvůli nutnosti nastavit aktualizaci tak, aby se přizpůsobila zařízení. Na druhou stranu má uživatel jedinečné rozhraní, které se nemění z mobilního na mobilní. Je to hodnota, která by měla být brána v úvahu pro někoho, kdo neustále mění zařízení.

Příbuzný Funkce Xiaomi Redmi GoŘekněme, že toto zařízení má 5palcový LCD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů a formátem 16: 9. Fotografická část obsahuje fotoaparát s rozlišením 5 MP pro selfie a fotoaparát se snímačem 8 MP a LED bleskem na zadním panelu.

Společnost Xiaomi přidala do Redmi Go čtyřjádrový procesor Qualcomm 1,4 GHz Snapdragon 425, 1 GB paměti, až 16 GB úložného prostoru rozšiřitelného pomocí karty microSD a baterii 3000 mAh. Jak si dokážete představit z existence Android Go, jedná se o smartphone nižší třídy navržený tak, aby dobyl „kapsu“ mnoha.

Dostupnost a cena Xiaomi Redmi Go

Xiaomi Redmi Go vstoupí na evropský trh od února od 80 eur.

Přes: Xiaomi

Zdravím z hloubky bytů.