Mark Zuckerberg, loučím se s Facebookem, co teď?

Kde vidíme spoustu novinek Facebook padá na burzu, ztrácí aktivní uživatele a nekonečné poklesy běžné aktivity v sociální síti. Bývala doba Příkladem všeho byl Facebook a kde zbytek sociálních sítí začne svou vlastní cestou nebo změní svou strategii.

Věci se radikálně změnily, Facebooku se to už nelíbí, už nenabízí nic relevantního. Mark Zuckerberg Měli byste vědět, že vaše sociální síť je nudná, a proto rozloučit se s facebookem. Už mi nemá co nabídnout.

Existují lidé, kteří si myslí Facebook jeho dny jsou sečteny a pravděpodobně odešel do nebe sociálních médií za 8–10 let dříve, stejně jako u Tuentiho je to nyní jen vzpomínka na minulou éru (dospívání celé generace) a operátora. .

Je odstranění účtu Facebook stejné jako jeho deaktivace?

Sbohem Facebook…

Sociální síť spravovaná uživatelem Mark Zuckerberg Byl unavený a bylo vidět, jak špatně se chová po nedávných událostech. Vzpomeňme si na únik dat z účtů milionů a milionů lidí po celém světě.

Rozdává Mark Zuckerberg akcie Facebooku na 45 milionů dolarů?

Co jsme viděli o Markovi v posledních měsících a jaký den o něm královna sociálních médií. Například při zachování ochrany soukromí a velmi malé kontroly dat došlo nedávno na Facebooku k chybě umožňující přístup k soukromým zprávám. 14 milionů účtů.

Až do OCU se rozhodla stěžovat si na Facebook z důvodu nesnesitelné situace také Mark Zuckerberg připustil, že data byla zneužita. Sociální síť, která ukládá tolik informací, by neměla být tak chráněna. Hudební vkus, sexuální orientace, náboženské názory a politické ideály, fotografie atd. Unikly.

Problém tím nekončí, ale organizace sociální sítě potvrdila, že účty špehují a dochází k přenosu dat. Na druhou stranu jsme se dozvěděli, že byl použit bez povolení bez opuštění Španělska. Soukromá data z 21 milionů účtů .

Doufáme, že tragédie ještě neskončila a Samotní zaměstnanci Facebooku špehovali ženy vaše sociální síť.

Také měl Diskuse mezi WhatsApp a FacebookemDo té míry, že nás spoluzakladatel WhatsApp vyzval k odstranění účtů na Facebooku.

WhatsApp vám již neumožňuje sdílet text nebo fotografie s více než 20 lidmi najednou

Navázat na chyby a omylyJednoho dne, před několika týdny, jsme se probudili se zprávou, že chyba umožnila přístup k obsahu ze zablokovaných profilů. Takže pokud jste někoho zablokovali, nevěděli jste, že toto selhání existuje a zámek je deaktivovántato osoba proto může zobrazit všechny vaše příspěvky.

Díky bohu je to pravda Facebook V den grilování na chatě Pabla Iglesiase jsme se zasmáli. Kromě toho, že to vím válka se spoileryExistuje však několik pozitivních věcí, pokud vyhodnotíme situaci a budeme čelit všem negativním.

Stojí za to být dnes na Facebooku?

Dnes, Facebook ztratila veškerou váhu a uznání, které měla jako matka sociální sítě. Nyní je to jen jeden z ostatních a bude pomalu odložen stranou.

Je jich mnoho sociální sítě Musíme rozlišovat mezi nyní a dvěma skupinami:

  1. Vertikální: LinkedIn, Foursquare, Pinterest, Instagram, YouTube atd. Byly vytvořeny s tak jasným účelem. Jsou to sociální sítě, které se specializují na jakýkoli předmět: fotografii, videa, hudbu, hledání zaměstnání, novinky atd.
  2. Horizontální: Jsou to sociální sítě, které nemají definované téma, jako je Facebook.

Hackl Mark Zuckerberg

Mezi všemi sociálními sítěmi vyniká Instagram (vlastněný Markem). Pravda je, že Mark vystupuje Dělejte velmi dobrá rozhodnutí s Instagramem. Využívá výhod své trakce a přidává nové nástroje, které pomáhají uživatelům vytvářet hodnotnější, dynamičtější a originálnější obsah.

Obrázek - Mark Zuckerberg se loučí s Facebookem, co teď?

Před několika dny jsme ráno začali touto zprávou Instagram překročil 1 miliardu uživatelů. Je to postava, které je těžké uvěřit a je na vrcholu několika sociálních sítí, ale není divu, že je dobře přijat. Instagram V posledních měsících.

Facebook Na druhou stranu celá tato krádež dat od jejího objevení stagnovala, lidé ji opustili a další. A jako by to nestačilo, víme to v kancelářích Facebooku Myšlenka na placený Facebook roste.

Můžete používat Facebook Messenger bez profilu na Facebooku?

Nemluvme o algoritmu, který funguje v žilách Markových sociálních sítí. To způsobit zmatek, kamkoli jdeProtože je to určeno podle relevance, protože nezobrazuje všechny příspěvky našich přátel a stránky fanoušků.

Tak, algoritmus může rozhodnout za vás a zjistěte, zda vás tento příspěvek zaujme. Stejně jako na Instagramu záleží na lajcích, čím více lajků, tím větší viditelnost.

Obrázek - Mark Zuckerberg se loučí s Facebookem, co teď?

Nedávno sociální sítě Facebook a Instagram Sdílejte nové vozidlo. Vědět, jak jsme „propojeni“ s mobilním telefonem a těmito dvěma sociálními sítěmi, je jakousi statistikou.

Pravda je všechno Ve stínu Marka Zuckerberga nefunguje to zvlášť dobře a zprávy pro WhatsApp jsou trochu vzácné, nevýrazné a také přicházejí příliš pozdě. Telegram je již dlouho zvyklý na příspěvky, značky, vyhledávač GIF, zveřejňování seskupených fotografií atd.

Rozhodnutí mít, jak by mělo být Facebook ID Záleží na každém, ale vzhledem k nedávným pohybům a událostem ve společnosti Marka Zuckerberga, nejlepší bylo rozloučit se s facebookem a navždy smazat můj účet z této sociální sítě.

Moje babička nazývá Marka Zuckerberga „pitomcem“ a stane se virálním

Jaké jsou vaše oblíbené sociální sítě? Co si myslíte o Facebooku a sociálních sítích? Co byste řekl Markovi?