Mastodon, otevřená a decentralizovaná sociální síť konkurující Twitteru

Co je tohle? Mastodon a za co? Možná se divíte, zejména kvůli očekávání, které v poslední době vytvořilo. Tohle je Otevřená a decentralizovaná sociální síť konkurující Twitteru.

Mnoho uživatelů v poslední době hovoří o Mastodonu, ale pravděpodobně drtivá většina neví přesně, o co jde. Pro tyto lidi je Mastodon v zásadě a Sociální síť jako Twitterale velmi odlišné.

Jeden Alternativa k Twitteru, ale pravděpodobně se vám stane, jako ostatní, které vzniknou, mají trochu boom a pak vás začnou nezajímat. App.net byl nejslavnější, ale ne jediný.

Vícenásobný Mastodon

Mastodon má několik funkcí, mezi nimiž žádná cenzura. V každém případě se jedná o relativní věc, protože záleží na počtu uživatelů každého vytvořeného prostoru, ať už více či méně.

Sociální síť s Peoople, rady od influencerů a přátel

Pokud tedy máte malý počet lidí, je snadnější zkontrolovat, co je zveřejněno, než v přeplněnějších oblastech, což je něco složitějšího sledovat. Tam sami manažeři rozhodnou, zda porušujete pravidlaproto vás mohou vyloučit ze školy.

Témata, která najdete na různých serverech, mohou být velmi různorodá, od jídelních až po knižní servery, seriály a vše, co si dokážete představit. Také je najdete v Mnoho jazykůVčetně španělštiny.

Něco, co byste měli vědět, je tato sociální síť na základě serverů nebo hostitelů, každý vlastní vlastní pravidla a mezi jedním serverem a jiným mohou být velké rozdíly. Proto v Mastodonu existují komunity.

To rozhodně ano Mastodon decentralizovánJinými slovy, uživatel si může vytvořit svůj vlastní „prostor“. Poté se uživatelé rozhodnou, zda do něj vstoupí a začnou publikovat.

Bepuppy, sociální síť pro domácí mazlíčky

Tady uživatelé nejsou jménem jednoduchého @ cokoli, ale aby měli perfektní pozici a věděli, na kterém serveru se nacházíte, @ vaše jméno @ název serveru. To znamená, že vaše uživatelské jméno a vaše poloha v Mastodonu budou viditelné a samozřejmě vás bude možné sledovat.

Obrázek - Mastodon, otevřená a decentralizovaná sociální síť, která konkuruje Twitteru

Mastodonovy příspěvkyStejně jako v případě Twitteru lze na ni odpovědět s omezením počtu znaků (500). Můžete s nimi komunikovat jiným způsobem, a to tak, že je znovu přepíšete nebo přidáte do oblíbených.

Teď to víš Mastodon je otevřená a decentralizovaná sociální síť Ti, kteří chtějí soutěžit s Twitterem různými způsoby, se můžete snadno zaregistrovat, abyste dokázali, že jsou po všem, co vám řekneme.

Lze odstranit všechny tweety z Twitteru jediným kliknutím?