Máte dva účty na Facebooku

Možný Na Facebooku máte dva nebo více účtů, ačkoli pro drtivou většinu uživatelů to nebude nutné, protože pro navigaci v této sociální síti s vaším osobním profilem musíte udělat dost, ale existuje určité publikum, které to může potřebovat.

Mluvíme o lidech, kteří jsou zapojeni do podnikání v sociálních sítích nebo prostě chtějí mít svůj osobní profil a jiný soukromý profesionální účet. Má smysl mít 2 profily na Facebooku.

Tak, můžete tyto dva účty dokonale rozdělit a nebude mít v budoucnu problémy z nějakého dohledu nebo podobných důvodů. Pokud se ocitnete v této situaci, budete se muset zaregistrovat na Facebooku pouze pomocí dvou různých e-mailů, abyste měli tyto dva profily.

Jak se zaregistrovat na Facebooku

Pro Zaregistrujte se pomocí Facebooku Stačí otevřít web sociální sítě a na stejné obrazovce najdete možnost vytvořit nový účet, kde zadáte přístupové údaje pro přístup ke svému profilu. Musíte jen dodržet několik jednoduchých kroků:

  1. v Sekce „Vytvořit účet“, vyplňte požadované údaje, kromě pohlaví budete muset napsat své jméno a příjmení, e-mailovou adresu, heslo a datum narození.
  1. Konečně, Klikněte na Zaregistrovat se a budete mít nový profil na FacebookuPoté budete mít čas na doplnění účtu o nový profil a další.

Je velmi důležité napsat jiný e-mail, měl by se lišit od vašeho druhého účtu Facebook. Ve skutečnosti, pokud se pokusíte zadat totéž, uvidíte, jak sociální síť zjistí, zda chcete změnit přístupové heslo, takže na to pamatujte.

Když už máte účet můžete přepínat mezi profily a můžete se s jiným uživatelem přihlásit tolikrát, kolikrát chcete, a to buď z oficiálního webu, nebo prostřednictvím mobilních aplikací na Facebooku.

Otevřete 2 Facebook účty na PC

Jakmile víte, že na Facebooku můžete mít dva účty, pravděpodobně vás zajímá nechte oba profily otevřené současně. Pokud to chcete udělat z počítače, můžete to udělat dvěma způsoby.

Používání různých prohlížečů

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak používat a otevírat současně dva různé účty na Facebooku otevřete je v různých prohlížečíchtj. na váš hlavní profil z Chromu a na váš sekundární účet Edge, Firefox atd. Můžete přistupovat přes.

Otázka Otevřete web Facebooku z každého prohlížeče a otevřete jiný profilTímto způsobem budete moci spravovat oba účty současně, aniž byste museli instalovat jakákoli rozšíření, jednoduše tím, že ponecháte oba prohlížeče otevřené.

S rozšířením prohlížeče

Můžete použít příponu s názvem Kontejnery pro více účtů Firefoxu To, co dělá, je vytvoření jakéhokoli „kontejneru“ ve Firefoxu, takže můžete otevřít několik účtů Facebook nebo jiných sociálních sítí ve stejném prohlížeči.

  1. Stáhněte si více kontejnerů účtu Firefox pro Firefox

stažení

Když je rozšíření nainstalováno, stačí kliknout na ikonu rozšíření a například „osobníFacebook můžete otevřít pomocí svého osobního účtu na kartě, kterou jste otevřeli.

Poté znovu klikněte na ikonu a tentokrát Zvolte „práci“Otevře se další karta, která vám umožní zahájit novou relaci Facebooku s vaším druhým profilem, aniž byste opustili prohlížeč.

Otevřete 2 účty Facebook na svém mobilním telefonu

Pokud to, co chcete nebo potřebujete Nechte si na svém mobilním telefonu otevřít dva účty na FacebookuPomocí aplikace Facebook můžete mít jeden z profilů a otevřít prohlížeč, který jste aktuálně nainstalovali, a odtud otevřít web Facebook a zahájit relaci s druhým účtem.

Druhou možností je Nainstalujte si aplikaci s názvem „Facebook Lite“je odlehčená verze oficiální aplikace Facebook, která zabírá méně místa a má jednodušší a méně složité rozhraní, protože je určena pro mobilní telefony s menším množstvím zdrojů.

Najdete ji zdarma na Google Play, takže stačí otevřít tuto aplikaci. Přihlaste se pomocí svých dalších účtů na Facebooku, můžete mít ve svém hlavním profilu jiný veřejný profil, například svůj osobní účet.

  1. Stáhněte si Facebook Lite pro Android

stažení

Můžete mít 2 účty?

Zatím je to dobré, nyní přichází otázka, kterou je třeba hodně přemýšlet, protože by to mohl být velký problém, pravděpodobně ne nyní, ale v budoucnu vás znalost těchto informací může zachránit před další nespokojeností s vašimi profily. Facebook.

V pravidlech komunity Facebook mimo jiné porušení skutečnosti mít více osobních účtů na sociální sítiTo znamená, že pokud vás někdo uvidí, pravděpodobně vás z toho všeho vyhodí.

V každém případě není neobvyklé, že jsou uživatelé vyloučeni ze školy, i když je dobré znát tento důležitý detail při vytváření více účtů na Facebooku. Každopádně vždy K vytvoření stránky můžete použít svůj jediný osobní účet Nemáte více než jeden profil pro profesionály.

Dokonce i ty osobní profil Toto již více používáte pro profesionální témata, existuje možnost převést jej přímo na stránku, aby se vaši přátelé stali sledujícími a komunikovali s vaším profilem jiným způsobem, než jaký kdy byl.

Jak obnovit deaktivovaný účet Facebook