Hra

Máte starý iPod? Můžete jej prodat za 18 000 EUR

Placený iPod

Většina z nás miluje produkty Apple. Pokud ne, pochybuji, že mnoho z vás bude číst tento příspěvek a tento blog. Společnost Cupertino často vytváří zařízení, která jsou dobře navržená a nabízejí nové možnosti, a uvolňují produkty, které jsou stejně důležité jako ty, které tento blog pojmenovaly nebo pojmenovaly před šesti lety. první iPodNení to nic jiného než MP3 přehrávač, ale s větším úložným prostorem, snadnějším používáním a některými novými funkcemi od společnosti Apple.

Pokud je u nových produktů Apple vysoká horečka, musíme hovořit o šílenství u starých produktů. Staré iPody vypadají jako nejnovější kolekce kolekcea to je něco, čemu já osobně rozumím, protože jsem si vícekrát myslel, že si jeden pro sebe najdu. Touha mít originální ojetý iPod mě ale opustila, když jsem zjistil, za jakou cenu jsou tato zařízení k dispozici na eBay, něco, co The Guardian zveřejnil na svých webových stránkách.

IPod za 20 000 $? Ano, na eBay

IPod druhé generace za 20 000 $

Například v aukci se aktuálně prodává zapečetěný iPod Shuffle třetí generace, jehož cena je již 999,95 $ a aukci draží / sleduje 10 lidí. Cena dalšího iPodu čtvrté generace U2 je 7 000 dolarů, ale je to také zapečetěný iPod Classic druhé generace, který dostal dort. Cena 20 000 $. Navíc, pokud se vám 20 000 $ zdá příliš málo a chcete balíček pro sběratele, jsou k dispozici 3 první generace, jedna pro 5G, další pro 10 GB a další pro 20 GB, za cenu 50 000 $. $ doprava.

Teď víš. Pokud máte svůj první iPod, Můžete zkusit prodat na eBay. Možná získáte dobrou částku. Můžeš to dát i mně, že?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK