Mate X, Huawei skládací oficiální za tuto cenu

A krátce po jeho spuštění Huawei Nova 5znový se stává oficiálním Huawei Mate XSkládací mobilní telefon známé značky, která byla naposledy oznámena na MWC 2019. S jeho delikátní zkušeností mu však trvalo několik měsíců, než se stal oficiálním. Samsung ve vztahu k skládací kapsy. Nyní a zaručeně Mate X..

Vlastnosti Huawei Mate X

Pojďme to shrnout Vlastnosti Huawei Mate X:

Obrazovka a rozložení

Máme jednu flexibilní displej typu OLED, obrovský 8palcová úhlopříčka v rozloženém stavu a rozlišení 2480 x 2200 pixelů Poměr stran 8: 7,1. Profil rozloženého mobilního telefonu je pouze 5,4 mm. Když je však mobilní telefon složený, profil dosahuje 11 mm, přední panel má 6,6 palce s rozlišením 2 480 x 1 148 pixelů a zadní panel má 6,38 palce a rozlišení 2 480 x 892p.

Huawei Mate X, skládací mobilní telefon

Mobilní telefon a závěsný systém Celá obrazovka je vpředu natažená, aby umožňovala sklopný mechanismus při pohledu zezadu. Když je mobilní telefon složený, zadní část se zavře a zůstane otevřená pouze přední obrazovka, při jejím otevření se zapne celá obrazovka. A v designu skutečně existuje silnější boční lišta, která se shoduje se zadním oknem, když je sklopeno, aby doplňovalo zadní část zařízení, což je velmi originální. Tato lišta je lišta obsahující kamery, snímač otisků prstů a fyzická tlačítka. Mimochodem, je to trojitý fotoaparát, i když podrobnosti o jeho hardwaru ještě nebyly odhaleny.

Huawei Mate X a jeho 8palcová obrazovka odemčenaHuawei Mate X a jeho 8palcová obrazovka odemčena

Paměť, procesor a operační systém

Pokud jde o procesor, mobilní telefon používá výkonný Huawei Kirin 980Osmijádrový chipset s 2 Cortex A76 na 2,6 GHz, 2 Cortex A76 na 1,92 GHz a 4 jádry Cortex A55 na 1,8 GHz. MP10 je doprovázen grafickou kartou ARM Mali-G76 s technologií 7 nm. Mobilní telefon je také Modem Balong 5000 pro Připojení 5G. A pokud jde o paměť, máme 8 GB RAM s 512 GB interním úložištěmLze jej rozšířit pomocí karty NM, kterou vlastní společnost Huawei.

Autonomie a konektivita

Mobilita v autonomii, 4 500 mAh baterie s technologií 55W super rychlé nabíjeníMůže dosáhnout 85% nabití za 30 minut. A máme nové Podpora 5G, kromě dalších pokročilých funkcí připojení: dvoupásmové ac wifi, NFC, bočně umístěný konektor pro otisky prstů, slot pro dvě SIM karty, Bluetooth a port USB typu C.

Detaily profilu Huawei Mate X.Detaily profilu Huawei Mate X.

Cena a dostupnost Huawei Mate X

Pokud jde o cenu a dostupnost produktu Huawei Mate XMobilní telefon je již v Číně k dispozici s předchozími rezervacemi, které budou dodány od 15. listopadu za ekvivalentní cenu kolem 2 160 EUR.

Výsledky a názory na Huawei Mate X

Huawei Mate X Inovativní a futuristická vlajková loď s neuvěřitelně flexibilním designem obrazovky, který se sklopí s odolným a elegantním mechanismem a nabízí nám novou podporu 5G. Jistě čelíme Nejdražší terminál společnosti Huawei, velmi speciální ceny. Proto se mobilní telefon zaměřuje na velmi elitní skupinu ochotnou zaplatit rozdíl…

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku

Table of Contents