Maze Dungeon je jedna z nejlepších her na Google Play

maxresdefault

Víme, že se vám neděle vůbec nelíbí. To je normální, protože je to den, na který neustále pamatujete, že zítra budete pracovat nebo chodit do školy, a co je nejlepší, bude to pondělí, nejhorší den v týdnu za pár hodin. Ale nebojte se, každodenní hra je tu, abyste mohli uniknout tomu, co děláte, a skočit do boje s mobilním telefonem a miskou popcornu.


Huawei P10 prošel DxOMark bez nejlepšího fotoaparátu s Androidem.


Dnes vám necháme speciální dodávku, ne žádnou hru. Je to jedna z našich oblíbených her, která nás baví celé hodiny. Je to typická hra, za kterou zaplatíte, a tato je krátká jako Monument Valley nebo podobné ságy.. Samozřejmě se chcete o této hře dozvědět více, tak pojďme začít.

Maze Dungeon je jednou z nejlepších her, které jsme v mobilu hráli. Je to pracovitá hra, která v nás zanechala neuvěřitelnou hratelnost, docela dobrou grafiku, dobrý soundtrack a hodiny zábavy. Abyste se dostali k tématu, měli byste vědět, že hlavním účelem hry je dostat se z labyrintu. Naše postava bude kostka zářící ve tmě, ale s autonomií.

photo5920226966152259724

Tato autonomie nám zanechává 100 pohybů, které můžeme dělat v celém bludišti. Pokud nám dojde síla, musíme začít znovu. Jak by to mohlo být jinak, v určitém okamžiku máme nějaký druh nabíječky, který osvěží několik pohybů natolik, aby nás dostal na konec labyrintu.

Tyto zdroje energie nám mohou umožnit změnit barvu nezbytnou k otevření dveří, které nám umožňují opustit labyrint. Obtíž spočívá ve tmě. Naše kostka je jasná, ale vidíme jen malou část mapy. To nám usnadňuje dělat chyby a musíme se vrátit zpět se ztrátou energie, kterou to způsobí.

photo5920226966152259725

Je to bezplatná hra, budeme mít neomezenou energii pouze za 1,99 EUR, i když obsahuje reklamy a reklamy můžeme odstranit, ale existují i ​​levnější a velmi zajímavé balíčky. Ať už platíte nebo ne, Maze Dungeon stojí za stažení.


Toto je Android v březnu 2017


Labyrinth Dungeon | Google Play