Meizu 16s a 16s Plus, smartphone s procesorem Snapdragon 855, bude dražší než jeho předchůdci, ale dostupnějším herním modelem bude Meizu 16T

Čínská společnost Meizu připravuje uvedení několika chytrých telefonů, včetně Meizu 16s, Meizu 16s Plus a Meizu 16T.

Podle Meizu 16s Y Meizu 16s Plus Dva smartphony, které budou mít 6,2 a 6,5palcovou obrazovku. JE Meizu 16T Nárokem společnosti bude odvětví her se smartphony.

Když generální ředitel společnosti Meizu Jack Wong o nich sdílel některé informace, první podrobnosti o nich se objevily na sociální síti Weibo.

Podle informací, které poskytl Mr.Wong, budou nejvýkonnější terminály vybaveny procesorem Snapdragon 855 SoC a uvidíme je ve dvou modelech: Meizu 16s a 16s Plus. Kdo nahradí Meizu 16. a Meizu 16. Plus loni byly spuštěny dva terminály.

Bohužel tato dvě zařízení budou dražší než předchozí modely, což potvrzuje i samotný Jack Wong. I když neexistují žádné přesné údaje o ceně obou telefonů. Podle pověstí se nárůst cen bude pohybovat mezi 15 a 45 dolary ve srovnání s loňskými modely. Není to obrovský nárůst … ale není to cool.

Meizu 16s na WeiboMeizu 16s na Weibo

Vlastnosti Meizu 16s a Meizu 16s Plus

Z uvedených údajů víme, že Meizu 16s bude mít 6,2palcovou obrazovku, zatímco Meizu 16s Plus bude mít 6,5palcovou obrazovku. A známé funkce skončily …

Můžeme vám říci, že existují data z jiného smartphonu společnosti, terminálu, který byl původně známý jako. Meizu 16GS G pro hraní. Vedoucí společnosti však rychle odpověděl na připomínky komunity, že by takové přiřazení vedlo ke zmatku, protože stanovení množství paměti lze brát jako název telefonu. Meizu 16T, S T pro Turbo. Zatím však není jasné, o jaké „turbo“ se bude jednat, protože se nezdá, že by měl procesor Snapdragon 855, jeden z nejvýkonnějších modelů společnosti.

Další známé podrobnosti Meizu 16T jsou, že bude mít nepřetržitý displej s tenkým rámečkem (obrazovka se odhaduje na 6,2 palce, ačkoli přesná velikost je stále neznámá), stejně jako baterie s kapacitou 4000. -4500 mAh a cena se bude pohybovat v rozmezí 295-370 dolarů, zhruba 258-324 eur.

Pokud jde o možná data uvedení těchto nových smartphonů na trh, zatím nejsou známa … ale možná se jejich prezentace dočkáme v květnu. Před tímto, Poznámka 9 MeizuSnapdragon je budoucí smartphone, který bude nést 675 SoC a bude vybaven 48megapixelovým fotoaparátem.

Zdroj: Weibo

Zdravím z hloubky bytů.