Meizu 16s budou představeny 23. dubna

Ačkoli informace o příštím vydání Meizu 16s již byly z webu, kde se objevily, odstraněny, máme screenshoty, které nám ukazují toto datum … screenshoty již roztroušené po World Wide Web.

Příští 23. duben se zdá být velmi „rušným“ dnem, co se týče prezentací, protože Lenovo kromě výše uvedeného plánuje oznámení vlajkové lodi. Z6 Pro také 23. dubna. A pokud vše půjde podle plánu, uvidíme oznámení i Meizu 16s. Meizu 16.

Oficiální stránka Meizu ve slavném čínském obchodě Nákupní centrum Jingdong Bylo chybně potvrzeno, že Meizu 16 bude představen následující den 23. dubna. Informace již byly z tohoto webu odstraněny, ale jak jsme vám řekli, několika uživatelům se podařilo pořídit snímky obrazovky a již se rozšířili po internetu … takže se k nám tyto informace mohly dostat.

Tento telefon bude mít procesor Snapdragon 855 SoC, 6,2palcovou obrazovku s rozlišením 2232 x 1080 pixelů, duální fotoaparát s obrazovými senzory 48 a 20 megapixelů, a pokud jsou informace, které máme správné, bude postrádat 3,5mm konektor. pro připojení sluchátek. To znamená, že bude mít konektor USB typu C.

Meizu 16s - JingdongMeizu 16s – Jingdong

Budeme muset počkat ještě několik dní, abychom se dozvěděli o všem, co nám právě teď nabízí. Meizu řekl den. Jak obvykle říkáme, podívejte se na všechny informace, které se objevují na našem blogu … protože vás budeme podle potřeby informovat.

Zdroj: Gizchina