Meizu Pro 6, 6 GB RAM a 128 GB úložiště

Je to jedna z těch čínských značek, která není tak známá jako jiné jako pouzdro Meizu, Xiaomi nebo OnePlus, ale už nějakou dobu dělá skvělou práci. Terminály jako Meizu Pro 5 to potvrdí. Terminál s vynikajícími vlastnostmi a povrchovými úpravami. Nyní to vypadá, že Meizu má další terminály, které nahradí ty, které byly nabízeny v loňském roce, například Meizu MX6 nebo Meizu Pro 6. Meizu Pro 6 a jeho úžasná 6 GB RAM.

Meizu Pro 6, 6 GB RAM a 128 GB úložištěMeizu Pro 6, 6 GB RAM a 128 GB úložiště

I když se to může zdát, Meizu nebude prvním výrobcem, který ohlásí terminál se 6 GB RAM, protože mluvíme o Vivo X Play 5, který má 6 GB RAM, což zdůrazňuje stejnou funkci jako terminál Meizu. . To však neznamená, že jsme velmi opatrní, co může čínská společnost s tím nabídnout. Meizu Pro 6.

Funkce Meizu Pro 6

Dnes jsme dostali zprávu z asijské země a nakonec nám poskytli trochu více podrobností o terminálu Meizu „superstar“. Zařízení vypadá jako nástupce Meizu Pro 5, který byl představen v srpnu loňského roku. Tato nová Meizu Pro 6 má dvě varianty. 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště a další 6 GB RAM a 128 GB vnitřní úložiště.

Zpráva také naznačuje, že telefon bude mít stále rozlišení. Na obrazovce 1920 x 1080 Full HDStejně jako Meizu Pro 5 má i Meizu Pro 6 osmijádrový procesor Exynos 8890 (Jak se používá ve variantě Samsung Galaxy S7). Mezi další funkce patří HiFi 3.0, software společnosti Mback 3.0 a podpora rychlého nabíjení s OS Flyme 6.0.

Zdá se, že bylo ověřeno ve všech extrémech, že Meizu Pro 6 bude mít podobnou technologii. Force Touch. Myslíte si, že smartphone může mít komerčně prodávanou více než 80% RAM paměti notebooků? Je to u smartphonů trochu mimo kontrolu?