MeWe, alternativní sociální síť k Facebooku

Najdi jednu alternativní na Facebook není to snadné, ale od té doby Já, my sami a sociální síť Založeno na ochraně osobních údajů, proti ostatním uživatelům a také inzerentům. MeWe je sociální síť, která nabízí zcela odlišnou alternativu k Facebooku.

Skandály týkající se ochrany osobních údajů ukázaly, jak nespolehliví internetoví giganti jsou, a mnoho lidí se obává sociálních médií, a proto chce společnost MeWe převzít kontrolu nad těmito problémy.

Depixs, sociální síť s hrou na odstraňování vosků z profilových fotografií

Protože se jedná o sociální sítě, nezobrazujeme reklamy na základě našich rozhovorů ani vyhledávání na Mně nesdílí osobní údaje členů. Technologie rozpoznávání obličeje se na fotografiích nepoužívá a obsah se zobrazuje v chronologickém pořadí bez algoritmu, který je třídí podle neprůhledných kritérií.

Ačkoli MeWe vyniká jako alternativa k Facebooku Soukromíse také zabýval uživatelskou zkušeností. zábavné funkce komunikovat s lidmi v mobilních aplikacích i ve webové verzi.

Obrázek - MeWe, alternativní sociální síť k Facebooku

MeWe, sociální síť s multimediálním přístupem

Jedním z důvodů, proč Instagram získává uživatele zrychleně, je to, že Facebook se zaměřuje na vizuál a stručnost, zatímco nekonečné texty se množí a odkazují na falešné zprávy a nekvalitní obsah.

Já, my dodržováním přístupu dynamického obsahu, snímky, GIFy a průzkumy veřejného mínění. Navíc má dokonce i formát kruhové animované selfiePodobně jako u videozáznamů z Telegramu je i tento velmi zajímavý.

Facebook Dating, alternativa společnosti Tinder pro setkání s lidmi

Kromě kontaktů na MeWe Skupiny uživatelů (obecné a konkrétní), obvykle tematické komunity. A chat, na rozdíl od Facebooku, je silně integrován do sociální sítě a umožňuje konverze i v otevřených komunitách.

Žádné reklamy, ale s mikroplatbami

Společnost MeWe se zavázala být alternativou k Facebooku. neposkytuje údaje inzerentům v současné době však také nemají veřejné reklamy. Strategie, prodej balíčků nálepek a emodžinebo speciální funkce: tajný chat a videohovory.

Já, my jeden sociální síť sami sebe Alternativa k Facebooku neprodává naše osobní údaje. Soudě podle záznamů uživatelů Facebooku je samozřejmě těžké si představit, že malý konkurent jako MeWe by jej mohl v krátkodobém nebo střednědobém horizontu zastínit.

Facebook poskytuje více než 150 společnostem přístup k soukromým zprávám

Co si myslíte o MeWe jako alternativní sociální síti k Facebooku? Myslíte si, že existuje šance soutěžit s internetovým gigantem?