Hra

Mezi nové produkty Asus patří minipočítače, Chromebox 3 a Tinker Board S.

Asus představila novou verzi Tinker Board v CES 2018 Spolu s dalšími produkty včetně mini počítačů, jako je Asus PN40 nebo Chromebox 3 …

Jako každý rok Asus V těchto dnech se také účastní CES 2018 v Las Vegas. Využijte příležitosti a představte řadu nových produktů, které budou v obchodech očekávány v nadcházejících měsících.

První ze zařízení, se kterými s vámi chceme mluvit, je mini počítač, Asus PN40Zařízení s velmi malými rozměry o rozměrech 114 x 114 x 49 mm bude nabízeno s procesory Intel Celeron nebo Pentium Silver (Gemini Lake). Tento systém také nabízí několik portů USB, včetně portu USB 3.1 typu C, stejně jako zvukový vstup a podporu portů VGA nebo COM.

Asus PB40Asus PB40

Kromě těchto zařízení vydali verzi bez chladicího systému a procesoru Intel Celeron, tento mini PC Asus PB40 Bude také k dispozici v obchodech s procesorem Pentium Silver a šesti porty USB 3.1 Gen 1 Type-C.

Asus PN40Asus PN40

Asus také představil nový model mikropočítače. Asus Tinker Board Sje mikropočítač, který chce konkurovat všestrannému Raspberry Pi. Tento malý kluk má 2 GB RAM a 16 GB úložiště eMMC na nové desce Asus Tinker Board S.

Asus Tinker Board SAsus Tinker Board S

Poslední ze zařízení, o kterých si povíme, Asus Chromebox 3Podporuje mini PC s operačním systémem Chrome OS a procesorem Intel Core 8. generace na hardwarové úrovni, paměť DDR-2400, port USB 3.1 typu C, porty DIsplayPort a HDMI, připojení Gigabit Ethernet a Wi-Fi. Fi 802.11ac.

Asus Chromebox 3Asus Chromebox 3

Prostřednictvím: Liliputing

Zdravím z hloubky bytů.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba