Microsoft pracuje na novém příkazu, který lze přizpůsobit mobilním telefonům

Svět videoher se v průběhu let ohromně rozrostl a stále více výrobců sází na smartphony jako na jeden ze základů tohoto odvětví. Hry jako Call of Duty, Fornite, Minecraft nebo PUBG již dosáhly mobilních telefonů, které jsou stále lépe připraveny čelit maximálnímu možnému výkonu na grafické úrovni. Proto společnosti Společnost Microsoft již pracuje na některých doplňcích, které ze smartphonů udělají konzolu.

Severoamerická společnost patentovala nový řadič, který lze snadno připojit k terminálům, aby se maximalizoval zážitek z hraní. Nový nástroj pro vstup do Project xCloud, jedné z nejdůležitějších inovací, kterou Microsoft naplánoval v oblasti videoher. Je to něco, co lze vidět v lize pouhým pohledem na design ovládacího prvku, protože vypadá velmi podobně jako ten typický. Řadič XBox.

Mobil v nejčistším stylu Nintendo Switch

Google Stadia byla představena před několika měsíci jako jedna z nejrevolučnějších platforem poslední doby. Když na trh vstoupí stadión Google, svět videohier nebude nikdy stejný a my jsme již byli schopni analyzovat jeho funkce jeden po druhém. Není to však jediná společnost, která chce v odvětví videoher přinést nový pohled. Dnes mluvíme o Microsoftu a novém příkazu, který nejrychlejším a nejjednodušším způsobem promění mobilní telefony v přenosnou konzolu.

Windows Center Stejně jako Xbox, jehož funkce bude fungovat jako adaptér pro smartphony, byl prvním, kdo publikoval dokumentaci, kde bylo možné vidět design řadiče. To vše díky uniklému patentu, který ukázal, že obě divize velitele budou umístěny po stranách terminálu, jakýsi druh Přepínač Nintendo improvizace. Je důležité si uvědomit, že toto příslušenství je ve fázi vývoje, aby bylo možné znát jeho potenciál ještě před jeho vydáním.

V současné době není oficiální datum spuštění tohoto nového adaptéru známo. I když se zdá, že to všechno ukazuje Microsoft může spustit Project pomocí xCloud v průběhu měsíce října tohoto roku. Doufáme, že se dozvíte více podrobností o tomto novém příslušenství, které by mohlo být úspěšné pro většinu fanoušků videoher.

Zdroj | Windows Center