Microsoft Remote Desktop přidává podporu myši a trackpadu v nejnovější aktualizaci

Vzdálená plocha Microsoft

Když společnost Apple vydala iOS 13.4 ve verzi pro iPad, měli jsme již možnost ji analyzovat v iPhone News pro iPad Pro a postupně jsme přidali novou Magic Keyboard pro iPad Pro, Trackpad a Magic Keyboard většina aplikací se aktualizuje Je k dispozici v App Store.

Nejnovější aplikací v App Store, která přidává podporu pro novou Magic Keyboard s trackpadem, a tedy pro Apple trackpad a myš, je Microsoft Remote Team, aplikace, kterou můžeme sestavit společně. připojit se na dálku Jakýkoli jiný počítač spravovaný systémem Windows 10 Pro.

Po instalaci této aktualizace budeme moci tuto aplikaci používat s: jakákoli kompatibilní externí myš Levým i pravým tlačítkem klikejte a táhněte jako prostřední rolovací kolečko. Můžeme použít pravé a levé tlačítko myši společně s klávesami CTRL, ALT a SHIFT k provedení více výběrů.

Vzdálená plocha Microsoft

Další novinkou, kterou jsme v této aktualizaci našli, je nová možnost: Zakázat aplikaci NLA V nastavení iOS> Klient RD byl přidělen Command + F – CTRL + F pro uživatele používající klávesnice založené na systému Windows.

Microsoft Remote Desktop nám to umožňuje připojení k virtuálním plochám nebo aplikacím na vzdáleném počítači Je nám k dispozici a umožňuje nám pracovat odkudkoli. Na rozdíl od jiných řešení pracujících na dálku nám tato aplikace umožňuje pracovat s celým týmem na dálku nebo pouze s aplikacemi, které nám správce systému nabízí.

Vzdálená plocha Microsoft K dispozici pro iPhone a iPadale logicky ideální, jak z toho vytěžit maximum, je použití s ​​iPadem.

Vzdálená plocha Microsoft

Společnost Microsoft

Volný, uvolnit