Min. Je to skvělá volba, pokud vás klasický Tetris nudí.

Screenshot_20170311-205345

Víme, že už dnes hrajete každodenní hru, ale dnes je sobota, což znamená, že máte na hraní více volného času, takže se určitě mnoho z vás těší na další pokračování, které vám může chvíli trvat. Máte štěstí, protože dnes existuje dvojitá hra. Jedním z důvodů je, že první hra byla zaplacena a mnozí z vás se rozhodli nezaplatit, Nyní je čas hovořit o zcela zdarma doručení.


Shapical, netradiční editační aplikace


Určitě jste někdy v životě slyšeli o Tetrisu. Může to být jedna z nejhranějších her v historii, protože je to jedna z prvních her, které se objevují na mobilních zařízeních. V systému Android máme tisíce verzí s různými jmény, ale se stejnou hrou. Pokud vás už nebaví hrát Tetris, dnes vám necháme novou verzi, kterou milujeme, jednoduchou a návykovou.

Při procházení Google Play jsme našli velmi zajímavou hru. Jmenuje se Min! A ačkoli ikona a její popis nejsou povzbuzující ke stažení, jakmile si ji stáhnete, víte, že čelíte dobré hře. Není to dodávka se skvělou grafikou nebo skvělým příběhem. Trávení času a hraní krátkých her, které můžeme uložit a pokračovat později, pokud máme skóre, které stojí za to pokračovat.

photo5920226966152259534

Cíl hry je jednoduchý. Musíme získat nejvyšší skóre. U nich musíme vzít v úvahu, kam umístíme každou ze skupin kamenů, které nám hra dává. Není to jako Tetris, ale dává nám náhodné skupiny s různě barevnými kousky. Naším úkolem je umístit jej tam, kde víme, že se spojí s (alespoň) dalšími dvěma kusy stejné barvy, takže všechny zmizí.

Dalším klíčovým rozdílem od Tetrisu je způsob, jakým kusy padají. Min. Na světě budeme mít vždy čas umístit každý kus, nebudeme vidět, jak se často přidává čtverec, a nebudeme muset dokončit celou řadu, aby zmizel. Je to velmi zajímavá renovace, která se nám líbí pro její jednoduchost. Tato hra je zdarma a můžete si ji stáhnout na libovolném telefonu Android.


Google chce, abyste si Android přizpůsobili podle svého vkusu