Minecraft Marketplace je nyní k dispozici v Minecraft: Pocket Edition

Určitě si mnozí z vás stáhli Maincraft do svého mobilního zařízení nebo dokonce do počítače. Pokud jste jedním z těch, kteří se vášnivě věnují této legendární hře Mojang, kterou si Microsoft koupil za 2 500 milionů dolarů v září 2014, máte ještě jeden důvod, abyste nyní nepřestali hrát, nový Marketplace. To umožňuje uživateli nakupovat textury, skiny nebo podobné předměty ve hře. pak můžete dokonce vydělat peníze prodejem svých vlastních předmětů, světů a dalších ostatním uživatelům.. A pravdou je, že vývojáři díky této nové metodě financování nejen vydělají, ale obchod, který přichází na jaře, umožní uživatelům využívat výhod.

Všechno, co si uživatel zakoupí, bude k dispozici v účtech, které přidružíme k zařízením, ať už iOS, Android nebo PC, a také umožňující jejich použití a nákup předmětů, lze jej také vytvořit a poté prodat dalším uživatelům. S příchodem této aktualizace veteránské hry Minecraft na jaře si tedy uživatelé užijí hraní her i vydělávání peněz.

Komentáře Johna ThorntonaPři prezentaci tohoto Marketplace v Londýně výkonný producent Minecraft Realms vysvětluje lepší zážitek pro uživatele, který pro ně samozřejmě nebude povinný a bude možné hrát jako dříve, ale tato možnost bude také taková Dělá to „nákup a prodej“. Thornton vysvětlil, že pro hráče je hra nejlepším způsobem, jak snadno získat obsah, a pro tvůrce je to způsob, jak z nich vydělat. Díky hře a této inovaci, která je nepochybně společenským fenoménem, ​​bude komunitě tvůrců umožněno profesionalizovat jejich práci a prodávat světy, skiny a textury.