Minecraft pro Android bude kompatibilní s verzemi PlayStation

Minecraft jedna z nejdůležitějších her, které máme Android. Toto je placená dodávka a téměř nevidíme žádné nabídky nebo dny, za které nemusíme platit. Je to jedna z nejhranějších her na světě, i když ne vždy. dostupný na všech platformách. Trvalo několik let, než se společnost rozhodla toto přinést mobilní platformyje velmi zajímavý krok a dnes bude určitě velmi výnosný. O dnešku máme velmi zajímavé zprávy Minecraft pro Android, protože vím bude aktualizován s velmi důležitými vylepšeními.


Jak odinstalovat předinstalované aplikace na Oneplus 3 a 3T


Jednou z věcí, které na herní společnost nejvíce hodíme, je rozdíl mezi konzolovou nebo počítačovou hrou a hrou, kterou můžeme hrát na konzoli. mobilní, pohybliví. Právě teď není velký rozdíl, ale před několika lety to bylo pokazeno. Jsme na čas E3to znamená Zprávy o hrách je na denním pořádku. Je čas si povídat o dnešku Minecraft a novinky.

Minecraft pro Android bude stejný jako ostatní verze

První věc, která vás na nových změnách zaujala, je, že pro hru již nebudou existovat žádné podivné názvy. Podle konzoly až dosud nebo přístroj Často jsme změnili název hry na slogan. Nyní všechny hry pro všechny konzole a zařízení budou prohledány Minecrafta existuje pro to velmi racionální vysvětlení.

Od nynějška nebudou mezi různými změnami žádné změny herní verzeani na zařízeních mobilní, pohybliví. Všechny budou stejné a v každém můžeme dělat stejné věci. To nám ponechává obrovské vylepšení jeho verze: mobilní, pohyblivíje místo, kde nevidíme příliš mnoho možností. Nyní můžeme udělat totéž na PC. mobilní, pohyblivíje jednou z nejlepších zpráv pro milovníky her.

Vyzdvihnout Global přijde v létě a nejsme si jisti, že můžeme hrát stejnou hru se stejným světem v různých verzích. Hrajte tedy na našem počítači a mobilní, pohybliví pokračovat ve hře v autě nebo metru. V současné době inovace nevíme, ale toto je nejlepší a nejúplnější Hry pro Android.


Jak sledovat 4K videa na YouTube pomocí root


Přes | Techcrunch