Mini Race, upgradujte své auto a jděte dále

maxresdefault (7)

Každodenní hraní je jednou z věcí, které máte nejraději během dne. Díky této sekci můžete objevovat nové hry, které můžete vyzkoušet, a proč ne, stanou se vašimi oblíbenými. Včera jsme vám nechali jednu z našich oblíbených her v roce 2017. Waveline je místo, kde jste linií, kde musíte překonat různé překážky stisknutím obrazovky. Tato hra je velmi jednoduchá, ale při svém postupu obsahuje potíže. Bezpochyby ji velmi doporučujeme a můžete si ji zdarma stáhnout zde.


Tato navigační lišta je bezplatná a vysoce konfigurovatelná


I když je dnes cíl této hry stejný, je čas se změnit trochu o třetinu a jít tak daleko, jak je to možné. Nyní to nebudeme dělat pomocí lana, ale pomocí auta. Víme, že máte rádi závodní hry a Ačkoli Mini Racing není zrovna závodní hra, můžeme konkurovat ostatním uživatelům.

Mini Racing je jednou z těch automobilových her, kde musíte na mapě velmi podobné platformovým hrám zajít co nejdále, i když má něco jiného. Mini Racing vyniká odlišnou grafikou, S 3D sázkou ve srovnání s klasickými 2D hrami, které obvykle vidíme v této kategorii.

fotografie5834495463259220216

Toto je stále těžká hra, kterou lze přesunout na většině terminálů. Ovládání je velmi jednoduché, protože máme pouze brzdový a plynový pedál. Budou zodpovědní za ovládání role, když je ve vzduchu. Cílem hry je jít co nejdále. Běh jim nebude stačit, a to je vše, takže budeme muset vylepšovat auto, jak získáváme žetony.

Je snadné vylézt nad 1000 nebo 2000 metrů, ale věci se komplikují, když musíte zvládnout spotřebu paliva a stoupání svahůnemluvě o různých překážkách, které způsobí, že budeme ztrácet čas a možná se mnohokrát převrhneme.

fotografie5834495463259220215

S coiny můžeme vylepšit mimo jiné motor, odpružení nebo podvozek, prostě nemáme herní režim ani mapu. K dispozici jsou 3 herní režimy: samostatně, se svým duchem nebo proti jinému hráči. Existuje také několik map, ale abychom si je mohli koupit, musíme si mince a různá dostupná auta uložit. Je to bezplatná hra, která stojí za vyzkoušení. Níže naleznete odkaz ke stažení na Google Play.


První dojmy Energy Tablet Pro 3


Mini Race | Google Play