Mobilní telefony OnePlus vám umožní vynutit si tmavý režim v každé situaci …

oneplus vynucený tmavý režim

OxygenOS je jednou z nejsilnějších vrstev přizpůsobení systému Android na trhu. Proč? Protože je velmi podobný systému Android, ale přichází s mnoha dalšími užitečnými funkcemi. A tentokrát se to ukázalo OnePlus umožní vynutit tmavý režim v jakékoli aplikaci.

Každá aktualizace tohoto softwaru přináší svým uživatelům nové funkce. Stejně jako u jiných výrobců smartphonů nabízí OnePlus nové funkce v beta verzích a to je přesně to, co s touto novinkou dělají “Režim nucené tmy“.

Toto je povinný temný režim OxygenOS

režim oneplus dark

OnePlus nedávno vydal aktualizaci OxygenOS Open Beta 11 pro OnePlus 7 a OnePlus 7. Pro. Pokud víte, byla vydána nová funkce okamžitého překladu, kterou společnost tiše zahrnula. Nyní, Starší člen XDA Devolopers objevil další nový přírůstek, který vynutí temný režim v nepodporovaných aplikacích.

Oko, Možnost přidat tmavý režim v nepodporovaných aplikacích není nová. Je to funkce již dostupná v některých úrovních přizpůsobení systému Android, jako je ColorOS od Oppo. Lze jej také povolit na rootovaných telefonech Android 10 s aplikací s názvem DarQ. Tento krok z OnePlus však představuje průlom, protože existuje několik populárních aplikací, kterým chybí temný režim.

Ano, Dosud není zcela známo, které aplikace budou z této nové funkce těžit. V Oxygen OS. Účel společnosti “povolit tmavý režim ve více aplikacíchAle zatím nezveřejnili všechny podrobnosti. Přesto se budeme snažit vás informovat o všech novinkách, které se na toto téma objeví.

OnePlus 7

Máte mobilní telefon jiný než OnePlus a chcete využít této oblíbené funkce? Pak se podívejte na tento výukový program, který vysvětluje, jak povolit tmavý režim na Facebooku Lite. Dále vás zveme, abyste se podívali na tento článek, kde najdete trik k aktivaci temného režimu WhatsApp. Oba procesy jsou celkem jednoduché!

Zdroj | Gizmochina